Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie ładujące się etui do Airpods 2. generacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 p.oksy

p.oksy
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2021 - 18:00

Witam.

 

Posiadam słuchawki AirPods z etui ładującym (2. generacja) i mam problem z naładowaniem etui. Po podłączeniu do zasilania słuchawki ładują się do 100%, jednak dla etui maksymalny poziom naładowania wynosi 1%. Próbowałam zmieniać ładowarki oraz kable usb, próbowałam ładować etui również przez komputer - niestety nic to nie pomogło. Próba zresetowania słuchawek również nie przyniosła żadnych pozytywnych efektów. Etui od początku posiadało case ochronny, ani razu nie spadło mi na ziemię. Dodam, że po podłączeniu etui do ładowania świeci się pomarańczowa dioda, a na telefonie widnieje przy etui symbol ładowania. Co może być powodem tego, że nie da rady naładować etui do pełna a jedynie do 1%? Czy można to jakoś naprawić, czy lepiej zaopatrzyć się w nowe etui? Bardzo proszę o pomoc.



#2 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lutego 2021 - 19:47

Dlaczego nowe? Oddaj na gwarancję.

#3 p.oksy

p.oksy
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2021 - 20:06

Dlaczego nowe? Oddaj na gwarancję.

Słuchawki były zakupione w Szwajcarii i zastanawiam się, czy w Polsce przyjmą je na gwarancje... Czytałam troszkę i chyba nie powinno być problemu, ale upewnić się mogę dopiero w poniedziałek, bo serwis przez weekend nie funkcjonuje, dlatego chciałam się dopytać, czy ktoś miał może podobny problem. 



#4 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lutego 2021 - 21:04

Nawet jak miał? Oddaj i po sprawie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych