Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bootloop - serwis odzyskujący dane w waw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 darkan

darkan
  • 34 postów

Napisano 02 lutego 2021 - 08:44

Dzień dobry

Mam problem z iP xr, w trakcie backupu się zwiesił i już nie wstał, zawiesza się na logo i wyłącza, potem włącza i tak do rozładowania.

W dwóch serwisach, w tym jednym autoryzowanym, usłyszałem, że prawdopodobnie zabrakło pamięci i system się zepsuł (nie skomentuję faktu, że taka sytuacja w ogóle wystąpiła, to jakaś farsa moim zdaniem).

Sugestia była taka za każdym razem, żeby wprowadzić w DFU, podłączyć do komputera, spróbować zaktualizować i liczyć że się uda (szanse koło 20%, 80% że stracę zawartość telefonu), ale po wprowadzeniu w DFU umarł w butach, uda się albo fabryczny reset. Przy tym w autoryzowanym serwisie usłyszałem, że są serwisy wyciągające dane w takiej sytuacji jakąś metodą na tyle tajemną, że w autoryzowanym serwisie jej nie stosują (trudno mi to też zrozumieć, ale ok).

Czy znacie jakiś sprawdzony serwis który zajmuje się taką uslugą w Warszawie? Wiem, że mogę wpisać to w google - ale szukam takiego, który działa i wiadomo, że działa. Cena tak naprawdę nie gra roli - te dane są bliskie bezcenności.

Dziękuję z góry.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych