Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Taśma ekranu iPhone 8Plus - zerwana, za co odpowiada?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 iiiooo

iiiooo
  • 3 posts

Posted 22 January 2021 - 09:49

Cześć,

Kupiłem używanego iPhone 8 Plus i zauważyłem, że zerwana jest taśma wychodząca od ekranu. Co ciekawe nie zauważyłem by coś w iPhonie nie działało więc zastanawiam się którego nie działającego elementu w telefonie powinienem się spodziewać.

 

Wstawiam zdjęcie uszkodzonej taśmy.

 

Dziękuję bardzo za pomoc.

 

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24072 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 22 January 2021 - 10:31

Nie wstawiłeś nic.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 iiiooo

iiiooo
  • 3 posts

Posted 22 January 2021 - 12:07

Faktycznie, przepraszam. Wklejam ponownie.

 

 

Attached Files

  • Attached File  iph.jpg   87.29KB   3 downloads

Edited by iiiooo, 22 January 2021 - 12:10.


#4 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 posts
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Posted 23 January 2021 - 16:55

To jest taśma, która łączy klawisz Touch ID z płytą. Bez niej klawisz nie bedzie działał.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#5 iiiooo

iiiooo
  • 3 posts

Posted 25 January 2021 - 09:35

To jest taśma, która łączy klawisz Touch ID z płytą. Bez niej klawisz nie bedzie działał.

 

Dziękuję za odpowiedź, wszystko by się zgadzało bo TouchID faktycznie nie działa a funkcję home button spełnia przycisk wirtualny.

 

Podpowiecie może czy warto w tej sytuacji wymieniać home button na zamiennik który po prostu miałby działać jako przycisk HOME (o działajacym TouchID oczywiście nawet nie marzę).



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24072 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 25 January 2021 - 11:08

nie zauważyłem by coś w iPhonie nie działało

 

 

bo TouchID faktycznie nie działa a funkcję home button spełnia przycisk wirtualny.

 

Super spójne informacje. I weź tu próbuj takiemu pomóc.


  • 5b46927ee6 likes this

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users