Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podłączenie iphone do monitora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bbarti-b9a120731a

bbarti-b9a120731a
  • 1 postów

Napisano 02 grudnia 2020 - 12:55

Cześć, przeglądałem poprzednie tematy, ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi. Potrzebuję złączki HDMI lightning, aby widzieć aplikację aparatu na monitorze, chciałbym widzieć czy zdjęcia są wyostrzone itd.
Tutaj nasuwa się pytanie, czy w takim celu wystarczy zamiennik? I czy ktoś testował konkretne produkty? :> 

Mam na myśli coś w tym stylu: https://allegro.pl/oferta/przejsciowka-adapter-av-lightning-hdmi-iphone-ipad-8115647973?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=NDg5ZmRlM2YtYzY5Yy00ZGVmLWIwMjUtNTU5MGQ2YzczOWExAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9581dc3f-9732-4c25-af1e-e076c511929b



#2 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 17 grudnia 2020 - 10:36

W opisie jest podane, że ten adapter nadaje się do użycia jednak nie podano z jakim monitorem współpracuje. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie aby zakupić to urządzenie i sprawdzić go. Jeśli nie będzie działać to można go zwrócić a w systemie "Smart" nawet zrobić to za darmo. 

Ja nie mam tego problemu bo zwykle importuję zdjęcia na komputer i potem je przeglądam. 



#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 17 grudnia 2020 - 12:44

Kupiłem zamiennik, działał do pierwszej aktualizacji iOS. Potem jeszcze raz miał okienko (była aktualizacja dla tej przejściówki) i znów jest to śmieć. Kupiłem oryginał. Jak kto ma udany zamiennik to niech się pochwali.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych