Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[MacBook Air 2020, Catalina 10.15.7] Brak możliwości dodania karty ApplePay


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lia

lia
  • 304 postów
  • SkądLublin, PL

Napisano 08 listopada 2020 - 13:23

Cześć!

W związku z faktem, że poprzednio poniższy post umieściłam w złym dziale i administrator go zamknął, piszę go jeszcze raz tu. Mam nadzieję, że tym razem dział jest OK. Jeśli nie, to proszę o przeniesienie postu w dział poprawny.

 

Mam problem z dodaniem karty w ApplePay w MacBook Air 2020 w systemie Catalina 10.15.7. Klikając dodaj kartę, od razu zaciąga mi się karta, którą używam do płatności telefonem, muszę jedynie wpisać kod zabezpieczający znajdujący się na odwrocie karty. Wpisuję kod, zatwierdzam warunki umowy, po czym pojawia mi się komunikat "Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z wystawcą karty, aby uzyskać więcej informacji". Wystawcą karty jest ING, do którego już dzwoniłam w tej sprawie. Pani średnio potrafiła mi pomóc, ale powiedziała, że po potwierdzeniu warunków powinien mi przyjść sms potwierdzający - nic takiego nie mam.

Operację dodania karty próbowałam wielokrotnie, za każdym razem jest to samo. Może ktoś miał taką sytuację i ją rozwiązał? Byłabym wdzięczna za każdą propozycję rozwiązania problemu.

 

Dodam (może to ważne), że na iPhone ta karta bezproblemowo działa i normalnie nią płacę. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych