Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

iOS 14, wszystkie wersje oficjalne – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#76 Policjant

Policjant
  • 101 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2020 - 12:29

Aktualizacje działają normalnie u mnie. Generalnie nie mam żadnych problemów, bateria u mnie mam wrażenie, że lepiej. 


Iphone 12 Pro, Iphone 12, Ipad 5 generation, Ipad 7 generation, ​AW4, AWSE, PC, Macbook Pro 2019 16, ATV 4k


#77 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2020 - 12:42

U mnie bateria też zaczyna się uspokajać :)

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#78 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 069 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 września 2020 - 12:58

A nie wpadliście na to, że cały świat próbuje od dwóch dni zaktualizować te aplikacje, bo developerzy masowo wrzucili nowe wersje i może po prostu nie wyrabiać?
Macie tam jakieś kluczowe rzeczy, które całkowicie przestały działać w wersji 14. i żyć bez nich nie możecie? Nie sądzę, więc panika do kieszeni, zaktualizują się na spokojnie, kiedy im się uda.

Oraz: skończcie już o tej baterii, po to mamy wątek-rezerwat, żeby tam się nad tym wyimaginowanym 'problemem' rozpływać, a nie śmiecić gdziekolwiek informacją, ile macie cykli i jaka jest kondycja w procentach.


  • Policjant i Arshe lubią to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#79 Sulinari

Sulinari
  • 165 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 18 września 2020 - 13:08

Ja Wam powiem że dla mnie biblioteka to sztos! coś ekstra. Na głównej stornie mam praktycznie systemowe apki plus jakieś mapy i YouTube, 2 widgety  i... koniec :) wyłączyłem resztę stron i jak czegoś potrzebuje to właśnie grzebie w bibliotece lub wyciągam alfabetycznie z listy :)


  • zboras lubi to
Always Ready!!! ;)

#80 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 900 postów
  • SkądŻory

Napisano 18 września 2020 - 13:19

Sulinari bo po to właśnie to jest ;)
  • Sulinari lubi to

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#81 Sulinari

Sulinari
  • 165 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 18 września 2020 - 13:30

ja to wiem, zwyczajnie mnie się to mega podoba a ludzie tutaj narzekają na to strasznie :(


  • zboras lubi to
Always Ready!!! ;)

#82 ogryzek75

ogryzek75
  • 65 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 września 2020 - 13:36

Czy u was również nie można zaktualizować aplikacji? Wchodząc do App Store i klikając na Uaktualnij albo Uaktualnij wszystkie, zaczynają się kręcić kołeczka przy liście apek do updateu, ale nic się właściwie nie dzieje... ikonki na ekranie głównym szarzeją i takie już zostają - chyba, że stuknę w którąś, to aplikacja uruchamia się jak gdyby żadnego procesu aktualizacji nie było.

Mam dokładnie tak, jak opisałeś...


 14PRO & 14 & Xs & SE & 6s 

 Air4 & Air3


#83 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 900 postów
  • SkądŻory

Napisano 18 września 2020 - 13:44

ja to wiem, zwyczajnie mnie się to mega podoba a ludzie tutaj narzekają na to strasznie :(

 

Nie są gotowi na taki emejzing :D 


  • Sulinari lubi to

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#84 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 18 września 2020 - 15:50

YouTube w tle denerwuje. Gdy zablokuje tel i włączę jeszcze aby aby grało, tel po chwili samoistnie się podświetla i świeci cały czas.

Jak to robisz, ze działa ci YT w tle? Jak tylko wyjdę z apki przestaje odtwarzać.

IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#85 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 18 września 2020 - 16:22

Jak to robisz, ze działa ci YT w tle? Jak tylko wyjdę z apki przestaje odtwarzać.

 

Musisz mieć YouTube Premium.


  • Policjant lubi to

 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#86 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2020 - 16:24


Oraz: skończcie już o tej baterii, po to mamy wątek-rezerwat, żeby tam się nad tym wyimaginowanym 'problemem' rozpływać, a nie śmiecić gdziekolwiek informacją, ile macie cykli i jaka jest kondycja w procentach.

Ty tak serio? Jest to wątek odnośnie iOS 14, a jakby nie patrzeć czas pracy na baterii jest gorszy u niektórych względem 13.7 więc mamy prawo wszyscyśmy którzy to zauważyli opisać również w tym wątku. A jeśli masz z tym problem to może warto wypić meliskę. To, że jesteś tutaj admiralicją nie zwalnia Cię z trzymania poziomu. (tu były jakieś bzdury o polityce, ale je wyciąłem, bo nie chcemy tu polityki, żadnej / ftpd)


Użytkownik ftpd edytował ten post 18 września 2020 - 17:17

  • krzysztofsds, wopo i dobrakawa lubią to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#87 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 069 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 września 2020 - 17:16

Ty tak serio?

Tak. I od tego momentu zamierzam to egzekwować.


  • 6c1fb0760d lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#88 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 900 postów
  • SkądŻory

Napisano 18 września 2020 - 17:47

Zapraszam na grupę na telegram, można do woli narzekać na wszystko, szczegóły PW ;)

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#89 premislausg

premislausg
  • 313 postów

Napisano 18 września 2020 - 18:31

Tak. I od tego momentu zamierzam to egzekwować.

Przecież jeśli ktoś tu pisze o baterii, to właśnie w kontekście iOS 14, a nie ogólnie o baterii w iPhonie. Naprawdę na siłę szukasz dziury w całym...
  • Ernest05, Policjant i sn4ke lubią to

#90 Michu1996

Michu1996
  • 47 postów
  • SkądSiestrzeń

Napisano 18 września 2020 - 18:44

Iphone XS:

 

U mnie też problem z aktualizowaniem aplikacji oraz niestety strasznie "ssie" baterię :(

 

Oprócz widżetów to ios 14 nic specjalnego ;)


iPHONE XS  :rolleyes: 


#91 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2020 - 19:36

Przecież jeśli ktoś tu pisze o baterii, to właśnie w kontekście iOS 14, a nie ogólnie o baterii w iPhonie. Naprawdę na siłę szukasz dziury w całym...

Ale to jest normalne u tego przedstawiciela. To forum już dawno przestało mieć wolność wypowiedzi bo co poniektórym się stanowiska pop.....
  • Policjant i krzysztofsds lubią to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#92 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 069 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 września 2020 - 19:38

Skończyliście już, mam nadzieję?
Do płaczu na moderację jest osobny wątek, tam sobie piszcie do woli.

Wytyczne są jasne: o baterii w nie-becie rozmawiamy TYLKO w wątku-rezerwacie o baterii. Tak było, jest i będzie.


  • makemymind i 6c1fb0760d lubią to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#93 dobrakawa

dobrakawa
  • 807 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:03

W sumie można by założyć osobny temat o Safari i bibliotece aplikacji, no bo jak tak dyskutować o tym tutaj...

 

Zauważyłem jedną rzecz irytującą. Kiedy wejdę w aplikację Mail, to po sprawdzeniu poczty i wyjściu z apki pokazuje mi ponad 100 nieprzeczytanych maili, mimo, że zaznaczam wszystkie jako przeczytane. Po zaznaczeniu problem znika do następnego otwarcia apki.

Pogoda zaczęła działać, drenażu baterii nie zauważyłem na mojej ósemce, a kondycje mam na 83% ;)

 

Edit: dziwna sprawa. Właśnie zauważyłem, że zniknął mi widżet Pogody a w jego miejsce pojawił się widżet Zegara z podziałem na 4 tarcze. Dziwne. Kto normalny wstawiałby taki widżet jak godzina jest na górze.


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 18 września 2020 - 20:08

  • Dragon422 lubi to

Pro 2012, 14 Pro


#94 premislausg

premislausg
  • 313 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:06

Iphone XS:

U mnie też problem z aktualizowaniem aplikacji oraz niestety strasznie "ssie" baterię :(

Oprócz widżetów to ios 14 nic specjalnego ;)


Michu, tu NIE WOLNO!!! pisać o baterii, pamiętaj.
Same widgety w iOS 14 są niedopracowane i moim zdaniem zwyczajnie brzydkie. Biblioteka aplikacji bez możliwości jej wyłączenia/ukrycia i edytowania jest bez sensu. Ogólnie na ten moment nowy iOS mi się nie podoba.

#95 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 287 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:35

Face ID działa (3 próby na 5) dla twarzy w maseczce. Nie wiem czy to dobrze, czy się bać?


Ha! No, mi też sie to uczyniło! I potem zacząłem się zastanawiać, czy aby mi się nie przywidziało ;)

#96 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:39

Czyżby Youtube (w przeglądarce) ubił tryb PIP w jakiś sposób? Wczoraj śmigało, teraz nie mogę "zminimalizować" odtwarzacza. Na Vimeo działa bez problemu

#97 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2020 - 20:43

Ha! No, mi też sie to uczyniło! I potem zacząłem się zastanawiać, czy aby mi się nie przywidziało ;)


Moja jeszcze się nie chce nauczyć odblokowywania w maseczce. Samo z siebie wyszło czy może skanowałeś twarz w masce?

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#98 soczekpl

soczekpl
  • 3 233 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 września 2020 - 20:44

Czyżby Youtube (w przeglądarce) ubił tryb PIP w jakiś sposób? Wczoraj śmigało, teraz nie mogę "zminimalizować" odtwarzacza. Na Vimeo działa bez problemu

 

Tak, zagraniczne portale o tym piszą. Np. tutaj.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPad Pro '11 M4 Cellular / iPhone 16 Pro / Apple Watch series 7 SS 45mm / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#99 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:54

A szukałem info na ten temat... w google search, może dlatego nie znalazłem :D niezłe dziadostwo

#100 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 287 postów

Napisano 18 września 2020 - 20:55

Moja jeszcze się nie chce nauczyć odblokowywania w maseczce. Samo z siebie wyszło czy może skanowałeś twarz w masce?


Zeskanowała się chyba samoistnie ;), bez mojej wiedzy (i zgody). Ale sprawdzę jeszcze czy to aby nie jednorazowe zdarzenie uwarunkowane innymi zmiwnnymi ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 9 gości, 0 anonimowych