Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AW 4 44 - czas pracy na baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 TR_FCB

TR_FCB
  • 31 postów

Napisano 14 września 2020 - 20:02

Witam,
jako, ze od niedawna jestem w posiadaniu AW 4 44mm chciałbym zapytać się Was, jak z czasem na baterii?
Wcześniej miałem AW 3 42mm i po standardowym dniu w pracy odkładając go około 23 miałem zazwyczaj około 60-65% baterii (ściągam z ładowarki po 7.00 każdego dnia)
Sądziłem ze w przypadku 4ki będzie podobnie i tu uwaga - obciążenie w ciągu dnia podobne, ładowania tez ale..
zegarek ściągam po 7 rano z ładowarki ze stanem 100% a około 19-20 bateria ma 10% lub mniej - to daje raptem 12h użytkowania!
Czy może powinienem coś wyłączyć, raczej nie kojarzę żebym miał coś innego poustawiane niż na wcześniejszym modelu, jednak tak krótko trzymającej baterii się nie spodziewałem. Jakie wyniki macie na swoich zegarkach? Na aw 3 42 byłem w stanie wykręcić prawie całe dni z nocą włącznie bez ładowarki, ten nie wytrzymuje nawet całego dnia 7-23, to normalne?

#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 14 września 2020 - 20:34

Nienormalne. Ja na 3 42mm i teraz na 4 44mm mam bardzo podobne czasy. Prawie zawsze dobijam do dwóch dni na jednym ładowaniu. Przywróć zegarek do ustawień fabrycznych na początek. Może coś się z softem porobiło i jakiś proces zżera baterię.

iPhone 15 Pro


#3 TR_FCB

TR_FCB
  • 31 postów

Napisano 14 września 2020 - 22:18

Soft to 6.1.3 na zegarku i 13.3.1 na IPhone’ie. Przywrócenie danych fabrycznych to opcja wyzeruj zawartość i ustawienia czy da się to zrobić jakos inaczej?

#4 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 września 2020 - 06:30

Wyzeruj zawartość u ustawienia Apple Watch w aplikacji Watch oczywiście.
A po co siedzisz na takim starym już sofcie? Zaktualizuj zegarek i telefon najpierw. Przecież każda nowsza wersja coś tam poprawiała.

iPhone 15 Pro


#5 TR_FCB

TR_FCB
  • 31 postów

Napisano 15 września 2020 - 18:13

Zaktualizowałem iOS na 13.7 i watchOS na 6.2.8. Zobaczymy jak będzie jutro. Z ciekawszych rzeczy powiem tylko tyle, ze dziś serwis iDream wykonał zdalna diagnostykę, z której wynika, ze sprzetowo wszystko jest ok, natomiast test zużycia baterii wykazał, ze...
Bateria jest w bardzo dobrej kondycji, a z cyklu 100%-10% w godzinach 7:30-20:00 70% Całej energi zabiera funkcja ,,podnieś aby obudzić”.
Pozostaje sprawdzić jak będzie na nowych softach bądź rękojmia.

#6 TR_FCB

TR_FCB
  • 31 postów

Napisano 23 września 2020 - 19:25

Update:
Po aktualizacji oprogramowania, odparowania i sparowania ponownie zegarka z telefonem oraz wymazania zawartości i wyzerowania zawartości i ustawień problem nadal nie zniknął. Od 7:30 do 20:30 bateria zjeżdża do 10%, co daje użycie na poziomie 12-13h.
Co ciekawe, mimo ze jak twierdził iDream funkcja podnieś by obudzić, która rzekomo zabiera 70% czasu baterii, mimo jej wyłączenia nie ma wpływu na tempo rozładowania alumulatora. Co polecacie zrobić? Są jeszcze jakieś możliwości, czy tylko rękojmia?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych