Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Tymczasowe" pobieranie zdjęc iCloud, iP7


Najlepsza odpowiedź ftpd , 23 lipca 2020 - 21:39

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tym3k1991

tym3k1991
  • 2 postów

Napisano 23 lipca 2020 - 20:54

Cześć,

mam włączone zdjęcia iCloud i mam zaznaczoną opcję Optymalizuj dysk iPhone'a.

Jak przeglądam zdjęcia na telefonie, to w prawym dolnym rogu pojawia się kółeczko, które się ładuje - po załadowaniu mam zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

Zauważyłem, że dopóki nie pobiorę zdjęcia, to nie mogę go edytować, przesłać, tak naprawdę nie mogę nic...

Problem pojawia się jak się odłączę od wifi - wtedy wisi kółeczko z wykrzyknikiem i nie mogę np. wysłać zdjęcia przez whatssup, bo "wystąpił problem z pobieraniem, sprawdź ustawienia sieci".

Na ten moment jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy, to wyłączenie zdjęć iCloud - tylko kupiłem 50GB miejsca, żeby nie mieć problemów z telefonem (32gb pamięci), ale to nie działa tak, jak bym chciał.

Czy ktoś z Was wie, jak rozwiązać ten problem? Albo czy mam odpuścić szukanie, bo od kilku godzin grzebię w internecie i nie widzę rozwiązania.

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 899 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 lipca 2020 - 21:39   Najlepsza odpowiedź

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 tym3k1991

tym3k1991
  • 2 postów

Napisano 24 lipca 2020 - 13:15

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?

Podpowiedz mi, gdzie mogę to sprawdzić, bo nie umiem znaleźć


Podpowiedz mi, gdzie mogę to sprawdzić, bo nie umiem znaleźć

Nie umiem znaleźć tu opcji edycji posta, ale temat rozwiązany.

 

W Ustawienia > Zdjęcia > Dane sieci komórkowej miałem odznaczone (nie mam pojęcia dlaczego i kiedy to się stało). W każdym razie temat do zamknięcia.

Sorry za zamieszanie.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 899 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2020 - 14:05

No, to było właśnie tam. Cieszę się, że działa.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych