Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

"Tymczasowe" pobieranie zdjęc iCloud, iP7


Best Answer ftpd , 23 July 2020 - 21:39

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?

Go to the full post


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 tym3k1991

tym3k1991
  • 2 posts

Posted 23 July 2020 - 20:54

Cześć,

mam włączone zdjęcia iCloud i mam zaznaczoną opcję Optymalizuj dysk iPhone'a.

Jak przeglądam zdjęcia na telefonie, to w prawym dolnym rogu pojawia się kółeczko, które się ładuje - po załadowaniu mam zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

Zauważyłem, że dopóki nie pobiorę zdjęcia, to nie mogę go edytować, przesłać, tak naprawdę nie mogę nic...

Problem pojawia się jak się odłączę od wifi - wtedy wisi kółeczko z wykrzyknikiem i nie mogę np. wysłać zdjęcia przez whatssup, bo "wystąpił problem z pobieraniem, sprawdź ustawienia sieci".

Na ten moment jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy, to wyłączenie zdjęć iCloud - tylko kupiłem 50GB miejsca, żeby nie mieć problemów z telefonem (32gb pamięci), ale to nie działa tak, jak bym chciał.

Czy ktoś z Was wie, jak rozwiązać ten problem? Albo czy mam odpuścić szukanie, bo od kilku godzin grzebię w internecie i nie widzę rozwiązania.

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23914 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 23 July 2020 - 21:39   Best Answer

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 tym3k1991

tym3k1991
  • 2 posts

Posted 24 July 2020 - 13:15

A włączyłeś w ustawieniach synchronizację po nie-wifi?

Podpowiedz mi, gdzie mogę to sprawdzić, bo nie umiem znaleźć


Podpowiedz mi, gdzie mogę to sprawdzić, bo nie umiem znaleźć

Nie umiem znaleźć tu opcji edycji posta, ale temat rozwiązany.

 

W Ustawienia > Zdjęcia > Dane sieci komórkowej miałem odznaczone (nie mam pojęcia dlaczego i kiedy to się stało). W każdym razie temat do zamknięcia.

Sorry za zamieszanie.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23914 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 24 July 2020 - 14:05

No, to było właśnie tam. Cieszę się, że działa.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users