Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook pro 15 czy 13 cali + egpu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol Tkocz

Karol Tkocz
  • 23 postów

Napisano 09 lipca 2020 - 20:01

Witam, los postawił mnie ostatnio w bardzo skomplikowanej sytuacji, zostałem postawiony przed wyborem Macbooka pro 15 calowego z roku 2018

w konfiguracji i7 2.2ghz, 16gb ramu, rPro 555x, oraz 256gb dysku. Rywalizuje on o byt z macbookiem pro 13 z 2019 roku w konfiguracji i5 1.4ghz 8gb ramu 256gb dysku, w tym przypadku byłoby to połączenie z egpu prawdopodobnie razer coreX oraz kartą graficzną rx 580. Zadaniem laptopa dla mnie jest w ogólnym pojęciu uniwersalność, bardzo zależy mi na MacOS więc decyduje się na krok "Macbook również do gier" co prawda lekkich gier ale zawsze to gry. Jego zadaniami będzie też montaż wideo (projekty w 4k) bardzo zależy mi na wygodzie i dobrym audio bo na wyjazdach laptop byłby używany do oglądania filmów. W domowym zaciszu natomiast sprzęt często będzie używany w łóżku stąd pomysł na laptopa zamiast stacjonarki. Moim pytaniem jest co będzie lepszym wyborem do tych zastosowań.



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 09 lipca 2020 - 20:12

Filmy 4k i 8 GB ram + słaby procesor = próbowałeś kiedyś odśnieżać chodnik łyżeczką do herbaty?


  • Mikołaj Maciejko lubi to
Fallout ...war, war never changes...

#3 Karol Tkocz

Karol Tkocz
  • 23 postów

Napisano 09 lipca 2020 - 20:17

Czyli sugerujesz że MBP 15 będzie lepszym rozwiązaniem w tym przypadku ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych