Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nieaktualizująca się wizytówka w kontaktach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 swine144

swine144
  • 3 postów

Napisano 20 czerwca 2020 - 10:50

Cześć. Posiadam iPhone XR. Mam problem ze swoją wizytówką utworzona w kontaktach, która udostępnia się innym dodanym znajomym na iMessege i mie potrafię znaleźć rozwiązania.

Otóż, niedawno zaktualizowałem dane i zdjęcie w swojej wizytówce. Na moich urządzeniach pojawiają się tylko nowe informacje. Natomiast zauważyłem u znajomych, że na ich iPhoneach pojawia się automatycznie moja stara wizytówka, ze starym zdjęciem, na którym jest tez inna osoba i jest to nieprofesjonalne zdjęcie. Ze względu na swoją profesje potrzebuje mieć tam standardowe zdjęcie samego siebie. Nie rozumiem dlaczego pojawia się innym wciąż stare zdjęcie gdy moja wizytówka jest zaktualizowana poprawnie. Gdy wysyłam ją w wiadomości - jest ok. Ale i tak ludziom pokazuje się, że jest dostępna inna nazwa i inne zdjęcie, i by udostępnili to teraz - i tam są właśnie stare rzeczy, które chce żeby przestały istnieć.

Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co i gdzie już przestawić.

#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 20 czerwca 2020 - 10:57

Chodzi tylko o zdjęcie czy jeszcze o jakieś informacje, typu: mail, adres, notki etc.?

Jakie zdjęcie ("stare" czy "nowe") pojawia Ci się w ustawieniu 'Ustawienia -> Wiadomości -> Udostępniaj nazwę i zdjęcie'?

Jak wyżej, tylko w pozycji 'Apple ID' (na samej górze ustawień telefonu)?


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 Shav Arth

Shav Arth
  • 1 postów

Napisano 19 stycznia 2024 - 11:03

Cześć, mam dzisiaj ten sam problem.

Zmieniłem swoje zdjęcie w wizytówce, wyświetla się wszędzie gdzie wejdę, tj. Apple ID, Kontakty itp. ale jak dzwonię do kogoś to podpowiada się moja stara wizytówka którą już nawet usunąłem z Wizytówek - w czym może być problem?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych