Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zgrywanie filmów/zdjęć z Windows 10 do iPhone 8 Plus

Najlepsza odpowiedź go4ce , 28 maja 2020 - 12:13

Ale co dokładnie nie działa w [url=https://www.tenorshare.com/iphone-tips/how-to-upload-photos-from-computer-to-icloud.html#2]tym sposobie[/url]?

Nie widzę po prostu żadnego sposobu by wgrać zdjęcia z komputera na pamięć Iphone'a. Po prostu, nigdzie nie mogę znaleźć opcji by to zrobić.

Próbowałem iCloud, próbowałem sposób tomk925 (nie wykrywa mojego komputera podłączonego pod tą samą sieć), iTunes także nie daje mi takiej możliwości.

Dobra udało mi się.

Zainstalowałem program który mi polecił @tomk925 i przez iTunes dodałem wszystko poprzez "Udostępnianie plików". Później tylko na smartfonie przeniosłem wszystkie pliki do galerii i już jest.

Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc :)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 go4ce

go4ce
  • 5 postów

Napisano 28 maja 2020 - 08:27

Hej,

Przepraszam może taki temat był i jest rozwiązany, lecz nie mam już siły szukać w internecie, ponieważ nic mi nie pomaga.

Chciałem przerzucić dane z poprzedniego Androida na kupionego iPhona lecz nie zadziałało.

Chcę manualnie wrzucić zdjęcia skopiowane na komputer do iPhona i to jest jakiś koszmar. Nie mam pojęcia jak to zrobić , internet nie pomaga.

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to zrobić? Mam folder ze zdjęciami i filmikami z poprzedniego telefonu i chce go przerzucić na iPhona.

Z góry dziękuję za pomoc.

#2 ftpd

ftpd

Nie.

• 19 736 postów

Napisano 28 maja 2020 - 09:37

Co dokładnie 'nie zadziałało'?

---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#3 JacentyEsz

JacentyEsz
  • 782 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 maja 2020 - 09:42

Hej,

Przepraszam może taki temat był i jest rozwiązany, lecz nie mam już siły szukać w internecie, ponieważ nic mi nie pomaga.

Chciałem przerzucić dane z poprzedniego Androida na kupionego iPhona lecz nie zadziałało.

Chcę manualnie wrzucić zdjęcia skopiowane na komputer do iPhona i to jest jakiś koszmar. Nie mam pojęcia jak to zrobić , internet nie pomaga.

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to zrobić? Mam folder ze zdjęciami i filmikami z poprzedniego telefonu i chce go przerzucić na iPhona.

Z góry dziękuję za pomoc.

czy nie lepiej, mając te zdjęcia na komputerze, z poziomu przeglądarki dodać je do iCloud?

Apple iPhone XS 256GB, Apple iPhone 7 128GB, Apple iPhone SE 128GB, iPad 9,7 128GB i cała sterta Androidów :)

#4 go4ce

go4ce
  • 5 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:13

Nie mam pojęcia jak mogę przerzucić to wszystko na telefon z komputera.

Rozumiem że poprzez iCloud nawet w przeglądarce dodaję wszystko co chcę i widzę to później w galerii na iPhone'nie? 

#5 tomk925

tomk925
  • 721 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:24

Polecam zainstalować w telefonie taki manager https://readdle.com/documents i przegrać po domowej sieci wifi zdjęcia z PC, wszystko masz wytłumaczone jak przegrać, a działa to fajnie. W tym managerze tworzysz sobie katalogi jak chcesz. Możesz potem bezpośrednio już na iPhone przenieść zdjęcia z takiego katalogu to galerii głównej, albo trzymac już w tym manager jako jedno miejsce wszystkie zdjęcia i inne pliki. Plus to połączenie z wbudowaną galerią, czy z Plikami i możliwość zabezpieczenia plików touchid bądź faceid.

#6 go4ce

go4ce
  • 5 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:28

Polecam zainstalować w telefonie taki manager https://readdle.com/documents i przegrać po domowej sieci wifi zdjęcia z PC, wszystko masz wytłumaczone jak przegrać, a działa to fajnie. W tym managerze tworzysz sobie katalogi jak chcesz. Możesz potem bezpośrednio już na iPhone przenieść zdjęcia z takiego katalogu to galerii głównej, albo trzymac już w tym manager jako jedno miejsce wszystkie zdjęcia i inne pliki. Plus to połączenie z wbudowaną galerią, czy z Plikami i możliwość zabezpieczenia plików touchid bądź faceid.

Ok, spróbuję najpierw sprawdzić iCloud jak działa, i później sprawdzę to co napisałeś.

Dziękuję.

#7 tomk925

tomk925
  • 721 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:46

icloud to chmura, a jak masz więcej zdjęć na pc niż 5gb to Ci nie przejdą na raz wszystkie i sobie wyczerpiesz miejsce w chmurze na inne rzeczy, aplikacje. Za więcej miejsce GB w chmurze już musisz płacić wcześniej. Skoro teraz masz problemy z przegraniem to potem możesz się zakopać z tym icloud.
Dalem Ci tylko przykład przegrania bezpośrednio z pc do pamięci telefonu i tam trzymania na stałe wszystkich plików, tworzenia katalogów dowolnie i inne rzeczy, widać rozszerzenia itp, wszystkie w jednym miejscu, podobnie jak w Android, bo nie wiem kiedy i czy miałeś IOS już.

#8 ftpd

ftpd

Nie.

• 19 736 postów

Napisano 28 maja 2020 - 11:05

Ale co dokładnie nie działa w tym sposobie?

---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#9 go4ce

go4ce
  • 5 postów

Napisano 28 maja 2020 - 12:13   Najlepsza odpowiedź

Ale co dokładnie nie działa w [url=https://www.tenorshare.com/iphone-tips/how-to-upload-photos-from-computer-to-icloud.html#2]tym sposobie[/url]?

Nie widzę po prostu żadnego sposobu by wgrać zdjęcia z komputera na pamięć Iphone'a. Po prostu, nigdzie nie mogę znaleźć opcji by to zrobić.

Próbowałem iCloud, próbowałem sposób tomk925 (nie wykrywa mojego komputera podłączonego pod tą samą sieć), iTunes także nie daje mi takiej możliwości.

Dobra udało mi się.

Zainstalowałem program który mi polecił @tomk925 i przez iTunes dodałem wszystko poprzez "Udostępnianie plików". Później tylko na smartfonie przeniosłem wszystkie pliki do galerii i już jest.

Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych