Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro late 2009. Sformatowany dysk SSD- brak partycji odzyskiwania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 soulNova

soulNova
  • 50 postów

Napisano 17 maja 2020 - 15:23

Witam,

 

Korzystając z partycji odzyskiwania. Próbowalem zainstalowa El Capitana od nowa po przez użycie kombinacji klawiszy powodującej "zainstalowanie najnowszej wersji systemu. Zgodnej ze sprzętem".

I tak odpalał się "El Capitain" i pokazał czas instalacji 2:40 minut. Na końcu po restarcie komunikat; "Instalator nie może zainstalować systemu". 

 

Więc od nowa.

Zaczęły się pojawiać niebotyczne czasy; np: 59h. Puściłem go i instalacja trwała jakieś 5h zakończona tym samym komunikatem j/w.

 

Przez "TransMac" zrobiłem bootowalny USB z "El Capitain"- nie wystartował z niego i nie widział go. 

 

Sformatowałem główny dysk SSD pod "TransMac" i teraz nie mam konsoli odzyskiwania.

 

Mam USB dysk HDD z instalatorem "EL. Captain" i USB Flash.

 

Jak przeprowadzić instalację kiedy przy przytrzymanym "U" podczas włączania. Pokazuje się kursor, ale niestety folder ze znakiem "?".

 

 

Z góry dziękować za pomoc :).


Użytkownik soulNova edytował ten post 17 maja 2020 - 15:47


#2 tommy73

tommy73
  • 443 postów
  • SkądChełm, PL

Napisano 17 maja 2020 - 16:05

Jak przeprowadzić instalację kiedy przy przytrzymanym "U" podczas włączania. Pokazuje się kursor, ale niestety folder ze znakiem "?".

 

 

Z góry dziękować za pomoc :).

Nie wiem czemu U?. Ale znak zapytania oznacza, że nie widzi dysku. Wybór żródła bootowania to Alt przy starcie. Powinien pokazać Ci USB i SSD.



#3 soulNova

soulNova
  • 50 postów

Napisano 17 maja 2020 - 18:02

Niestety nie pokazuje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych