Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd podczas instalowania win 10 na macbook 15 pro 2018


Najlepsza odpowiedź Cadnin , 01 maja 2020 - 11:15

Wyłącz komputer, odpal go ponownie, ale zaraz po tym jak naciśniesz przycisk Power i komputer zacznie się włączać nacisnij i trzymaj przycisk Option (Alt) - powinno Ci się pojawić menu wyboru, z którego dysku ma system wystartować. Nie wiem jaka miałeś nazwę swojego dysku w Macu, ale wybierz właśnie tą  :D

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konrad Bijak

Konrad Bijak
  • 2 postów

Napisano 01 maja 2020 - 10:03

Witam.

Mam problem, ponieważ instalowałem winsdowsa na moim macbook pro 15 2018 przez bootcampa, ale pod kniec instalacji wyskoczył jakiś błąd (niestety nie zrobiłem zdjęcia), po czym instalacja się zakończyła, a jak próbuje włączyć macbooka to widać przez 1sec taki znaczek ładowania jak w win i się wyłącza. Co zrobić żeby odpalić macos? Dodam, że mac był nabierząco aktualizowany.

#2 Cadnin

Cadnin
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 maja 2020 - 11:15   Najlepsza odpowiedź

Wyłącz komputer, odpal go ponownie, ale zaraz po tym jak naciśniesz przycisk Power i komputer zacznie się włączać nacisnij i trzymaj przycisk Option (Alt) - powinno Ci się pojawić menu wyboru, z którego dysku ma system wystartować. Nie wiem jaka miałeś nazwę swojego dysku w Macu, ale wybierz właśnie tą  :D


Today we are living our future memories...

#3 Konrad Bijak

Konrad Bijak
  • 2 postów

Napisano 01 maja 2020 - 12:19

Wyłącz komputer, odpal go ponownie, ale zaraz po tym jak naciśniesz przycisk Power i komputer zacznie się włączać nacisnij i trzymaj przycisk Option (Alt) - powinno Ci się pojawić menu wyboru, z którego dysku ma system wystartować. Nie wiem jaka miałeś nazwę swojego dysku w Macu, ale wybierz właśnie tą  :D


Dziękuję Ci udało się. Ratujesz mi życie, bo to moje jedyne urządzenie do pracy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych