Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad 1 ios 5.1.1. nie mogę instalować aplikacji już zakupionoych w appstore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 FaHaC

FaHaC
  • 1 postów

Napisano 25 kwietnia 2020 - 18:54

Witam wszystkich serdecznie

 

Jestem posiadaczem kilku urządzeń apple, w tym od kilku dni wiekowego już ipada 1. Mam do Was pytanie czy coś się zmieniło w ostatnim czasie jeżeli chodzi o instalowanie aplikacji już zakupionych w App Store - mianowicie kiedyś ten sposób działał że sciągałem wcześniejszą wersję apki na starszego IOS'a w tej chwili ten sposób u mnie nie działa.

 

Opiszę jeszcze kroki jakie wykonuje:

 

1. iPhone 5s - sciągam powiedzmy Youtube z app store

 

2. odpalam Ipada na tym samym apple ID oczywiście i próbuję sciągnąć przez App Store  - komunikat że ta aplikacja jest niezgodna z urządzeniem Ipad.

 

3. Instalacja przez Itunes odpada mam Maca z nowym itunes nie potrafię wrócić do starszego/ mam też laptopa z windowsem 10, starszy itunes zainstalowany na nim nie łączy się z apple id.

 

Próbowałem odpalić YT przez safari ale niestety sama strona się wyświetla natomiast żaden film się nie odtwarza

 

Prośba o pomoc, czy macie jakieś pomysły, czy JB pomoże ewentualnie jaki pakiet z Cydii jeżeli takowy istnieje, mógłby rozwiązać problem.

 

z góry dziękuję za pomoc



#2 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 08 stycznia 2021 - 17:04

W appstore wejdź w opcję "Kupione" i ściągnij ostatnią aktualną wersję na Twój IOS.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych