Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mysz do Ipada Air 3-nie wyszukuje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 23 kwietnia 2020 - 22:46

Hej,

 Zakupiłem dzisiaj mysz do obsługi Ipada,a dokładnie taką  https://www.trust.com/en/product/21869-mydo-silent-click-wireless-mouse-black. 

I mam taki problem,że tej myszy nie wyszukuje.Mam wpięty ten mały odbiorniczek w przejściówkę,ale to nic nie daje.Assitive touch jest włączony.

 

Ewentualnie polecacie coś sprawdzonego do 100zł?



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 kwietnia 2020 - 06:09

A jakiejś normalnej z bluetooth nie mogłeś kupić? Nie trzeba przejściówek i innych cudów, jak ta przejściówka jest na dodatek Chińczykiem z Ali to właśnie dla tego jest tańsza od oryginału. Kup coś od logitecha lub weź iPada do sklepu i sprawdź na miejscu.
Fallout ...war, war never changes...

#3 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 06:40

Ale nie znalazłem żadnej myszy bez nanoodbiornika :/ Ona jest na BT,tylko ma ten nanoodbiornik.

Albo ja zle szukam.

Użytkownik Choro98 edytował ten post 24 kwietnia 2020 - 06:40


#4 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 kwietnia 2020 - 06:50

nie ma bluetooth tylko własny protokół radiowy na 2.4.


Fallout ...war, war never changes...

#5 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 07:02

Dobra,dziekuje.Totalnie jednak zle szukalem:( Coś pojęcia mi sie popierdzieliły.Jeszcze raz dzieki.

#6 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 07:37

Ja kupiłem najtańszą mysz BT firmy HAMA model Canosa i działa ślicznie, choć przewijanie kółkiem nie jest zbyt płynne. Kupiłem też logitecha 720 marathon. Przewijanie działa ładniej, bo mysz ta ma ciężkie, luźne kółko . To mysz na trzy urządzenia, wiec jest jednocześnie sparowana z iPadem, PC i makiem. Ale mysz z odbiornikiem 2,4, taką mega najtańszą, też testowałem, tylko z iPadem pro, przez przejściówkę do USB-c i też OK.

#7 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 07:44

No to moja przez przejściówkę z odbiornikiem nie działa :/



#8 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 08:33

Zanim kupisz inną mysz, zobacz kilka testów nowej klawiatury Logitech z gładzikiem w tym mój.  Gładzik w porównaniu do myszy to inna jakość ze względu na gesty. Dodam, że pierwsza generacja gładzika Apple nie działa z iPadami.



#9 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 24 kwietnia 2020 - 08:41

Zanim kupisz inną mysz, zobacz kilka testów nowej klawiatury Logitech z gładzikiem w tym mój.  Gładzik w porównaniu do myszy to inna jakość ze względu na gesty. Dodam, że pierwsza generacja gładzika Apple nie działa z iPadami.

Też mam właśnie Ipada Air 3 generacji.Właśnie zastanawiam się nad tą klawiaturą.Gładzik mnie bardzo kusi :x Wezmę ipada do pracy i zobaczę myszkę po kablu,bo w domu nie mam takiej najprostszej.Jak nie to zamówię tą z hamy.I poszukam tej klawiatury gdzieś,gdzie nie trzeba czekać tyle czasu na dostawę. 



#10 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 28 kwietnia 2020 - 15:05

Hej ponownie.

Kupiłem tanią esperanze(mysze bt) i mam taki problem,że po połączeniu wskaźnik utknął na godzinie i dacie i w ogóle się nie rusza.

Inne przyciski po przypisaniu działają normalnie.Tylko wskaźnik mysz nie rusza się.Assistive touch włączony.



#11 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 28 kwietnia 2020 - 20:37

Hej ponownie.

Kupiłem tanią esperanze(mysze bt) i mam taki problem,że po połączeniu wskaźnik utknął na godzinie i dacie i w ogóle się nie rusza.

Inne przyciski po przypisaniu działają normalnie.Tylko wskaźnik mysz nie rusza się.Assistive touch włączony.

Scroll działa,plus każdy inny przycisk,ale wskaźnik się nie rusza:( Chyba pozostało kupić magic mouse 2



#12 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 29 kwietnia 2020 - 00:57

Nie trzeba. Ja mam jakąś myszkę od HP (z tych, co cicho klikają, polecam) i działa bez problemu z iPadem. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#13 Choro98

Choro98
  • 10 postów

Napisano 29 kwietnia 2020 - 06:54

Nie trzeba. Ja mam jakąś myszkę od HP (z tych, co cicho klikają, polecam) i działa bez problemu z iPadem. 

Wiesz czy MM2 już działa z ipadem? Kupię ja,by mieć pewność,że będzie działać.



#14 petrydz

petrydz
  • 137 postów
  • SkądTrójmiasto :)

Napisano 08 maja 2020 - 10:20

Ja kupiłem najtańszą mysz BT firmy HAMA model Canosa i działa ślicznie, choć przewijanie kółkiem nie jest zbyt płynne. Kupiłem też logitecha 720 marathon. Przewijanie działa ładniej, bo mysz ta ma ciężkie, luźne kółko . To mysz na trzy urządzenia, wiec jest jednocześnie sparowana z iPadem, PC i makiem. Ale mysz z odbiornikiem 2,4, taką mega najtańszą, też testowałem, tylko z iPadem pro, przez przejściówkę do USB-c i też OK.

Nie miałeś problemu z parowaniem myszki z iPadem? Mam ten sam model iPada i nie mogę za cholere sparować myszki z iPadem. Wchodzę w Dostępność - > AT - > Urządzenia -> Bluethooth Mouse i nie może mi połączyć z myszką. To samo jest na iPhonie.



#15 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 08 maja 2020 - 12:32

Nie miałeś problemu z parowaniem myszki z iPadem? Mam ten sam model iPada i nie mogę za cholere sparować myszki z iPadem. Wchodzę w Dostępność - > AT - > Urządzenia -> Bluethooth Mouse i nie może mi połączyć z myszką. To samo jest na iPhonie.

Nie. Do tego zmieniłem starego Air 2 na nowego Air i też sparowałem. Ale nie w Dostępność, ale w menu Bluetooth. Czy na pewno masz już system z pełną obsługą myszy (13.4.1)? Dodam, że mam też nową klawiaturę Logitecha z gładzikiem i mysz i gładzik działają jednocześnie. Nie działa dobrze tylko stary Magic Trackpad (działa, ale bez gestów). Poza tą myszą Hama mam też Logitecha i też super.



#16 petrydz

petrydz
  • 137 postów
  • SkądTrójmiasto :)

Napisano 08 maja 2020 - 18:39

Tak, mam najnowszy system. Myszka połączona z iPadem i nic się nie dzieje. Kursor jest nieaktywny. Co robię źle?

 

Bingo, działa.

 

Masz odwrócone scrollowanie? Jak scrolluje stronę na dół to strona idzie mi do góry. Można to zmienić?


Użytkownik petrydz edytował ten post 08 maja 2020 - 19:07


#17 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2020 - 22:58

Ustawienia -> Ogólne -> Gładzik i mysz


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych