Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Subskrypcja Apple TV+


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojcieszko

Wojcieszko
  • 53 postów

Napisano 08 kwietnia 2020 - 20:40

Witam. Moi drodzy mam aktywną darmową roczną subskrypcję Apple tv+. Problem jest taki, że jak chcę obejrzeć jakiś film to tylko płatne opcje zakupu lub wypożyczenia filmu? Co mam zrobić aby to było darmowe zgodnie z subskrypcją?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwietnia 2020 - 20:43

To nie działa tak, że magicznie wszystko z iTunes Store jest teraz 'za darmo'. To, co jest w Apple TV+ owszem, reszta nie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 08 kwietnia 2020 - 21:42

Ta subskrypcja to kilka seriali. Reszta to sprzedaż i wynajem. Morning Show obejrzeliśmy - fajny.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 09 kwietnia 2020 - 09:37

Cóż, cena odzwierciedla bogactwo oferty. Ciekawe, czy jest ktokolwiek, kto płaci za tę usługę.

#5 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 09 kwietnia 2020 - 14:14

Ja nawet tego darmowego roku nie aktywowałam :D.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#6 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 09 kwietnia 2020 - 16:24

No bieda jest, po zakupie iPada uruchomiłem subskrypcje na rok za free. Ale żeby płacić za to co jest aktualnie to nie nie .....  


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#7 CamilloApple

CamilloApple
  • 19 postów

Napisano 03 maja 2020 - 14:09

Pojawia się coraz więcej produkcji, kilka jest już w drodze, pandemia trochę spowolniła premiery, ale docelowo będzie biblioteka powiększana. Na pewno teraz większość będzie korzystać za darmo, sam korzystam w pakiecie Apple Music, bo raczej bym nie zapłacił :)



#8 pannaM

pannaM
  • 5 postów

Napisano 02 czerwca 2020 - 11:22

A ja mam pytanie/prośbę właściwie o pomoc - chcę aktywować ten rok za darmo, ale nie mogę, nie przechodzi metoda płatności. Kartę mam debetową, ale ponoć akceptują. Druga rzecz, że przy wpisie danych nie mogę wybrać Polski i wpisać moich danych prawdziwych, bo podane są właściwie tylko stany w USA do wyboru. Czy to może być przyczyna? Ktoś może mi pomóc? Będę wdzięczna.



#9 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 03 czerwca 2020 - 05:00

Kup urządzenie Apple
Rok subskrypcji w prezencie
Po zakupie urządzenia Apple masz 90 dni, żeby skorzystać z rocznego dostępu do Apple TV+1.

Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni
24,99 zł/miesiąc
Po bezpłatnym 7-dniowym okresie próbnym miesięczna subskrypcja kosztuje zaledwie 24,99 zł. Do tego Apple TV+ możesz dzielić się z rodziną2.

 

To tak na szybko ze strony Apple. 


Użytkownik kalvin edytował ten post 03 czerwca 2020 - 05:00

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 czerwca 2020 - 10:34

To jest wątek o technicznych aspektach subskrypcji, a nie 'opowiemy co oglądamy'. Posty nie na temat ukryłem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#11 szymeg

szymeg
  • 33 postów

Napisano 03 czerwca 2020 - 12:01

To jest wątek o technicznych aspektach subskrypcji, a nie 'opowiemy co oglądamy'. Posty nie na temat ukryłem.

To chyba nie zauważyłeś wszystkich postów, które są nie na temat. Śmieszne jest Twoje podejście, z takim nastawieniem, to zaraz większość użytkowników sobie daruje pisanie na jakikolwiek temat, bo rygor jest taki, jakbyśmy co najmniej znajdowali się na forum FBI. 

 

No ale, żeby nie było: 

 

A ja mam pytanie/prośbę właściwie o pomoc - chcę aktywować ten rok za darmo, ale nie mogę, nie przechodzi metoda płatności. Kartę mam debetową, ale ponoć akceptują. Druga rzecz, że przy wpisie danych nie mogę wybrać Polski i wpisać moich danych prawdziwych, bo podane są właściwie tylko stany w USA do wyboru. Czy to może być przyczyna? Ktoś może mi pomóc? Będę wdzięczna.

 

Może masz ustawiony w telefonie region na USA?



#12 Mutii

Mutii
  • 242 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 18 listopada 2020 - 09:42

Witam, mam pytanie dotyczące subskrypcji.

Aktualnie trwa / kończy się roczna subskrypcja ATV+

Planuje kupić dodatkowy ATV.

Czy jak kupię nowy to będę mógł kontynuować rok za darmo.

Czy najpierw poczekać aż skończy się pierwszy rok i następnie aktywować drugi ?



#13 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 listopada 2020 - 10:01

Nie sądzę, żeby to tak działało. Skoro już miałeś jeden rok, drugiego nie dostaniesz.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#14 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 14 stycznia 2021 - 15:29

Witam, mam pytanie dotyczące subskrypcji.

Aktualnie trwa / kończy się roczna subskrypcja ATV+

Planuje kupić dodatkowy ATV.

Czy jak kupię nowy to będę mógł kontynuować rok za darmo.

Czy najpierw poczekać aż skończy się pierwszy rok i następnie aktywować drugi ?

 

Podpinam się do pytania.
Miałem rok ATV+ wraz z iPhonem 11 Pro, teraz zamówiełem AppleTV 4K i powinienem dostać 12 m-cy za 0 zł. 

Dostanę znów rok za darmo czy nie?


Użytkownik CryKillerPL edytował ten post 14 stycznia 2021 - 15:29

iPhone 14 Pro Max 128GB

#15 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 stycznia 2021 - 13:12

Mam nadzieję, że nie. To powinno działać tak, że dostaje się ten rok raz, bo za łatwe do nadużyć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#16 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 15 stycznia 2021 - 13:15

Według regulaminu ze strony Apple jest tylko jeden darmowy rok. https://www.apple.co..._Plus_Promo.pdf


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#17 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 15 stycznia 2021 - 13:29

Ja tez to tak rozumiem, ze jest to roczny TRIAL i przysługuje tylko jeden raz.

#18 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 19 stycznia 2021 - 14:37

Dla mnie brzmi to jaki brak możliwości łączenia roku AppleTV+ z promocją pierwszy miesiąc za darmo / trzy miesiące za darmo / pierwszy miesiąc za darmo w opcji Apple One. Uruchomienie ATV+ za darmo na rok po zakończeniu jednej prmocji nie powinno być problemem, ponieważ w tym przypadku promocje nie łączą się. Jedna się kończy i zaczyna się druga.


iPhone 14 Pro Max 128GB

#19 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 03 listopada 2021 - 14:05

Takie może dziwne pytanie, czy można wykupić usługę i zapłacić z góry za rok? czy kasa będzie ściągana co miesiąc? Niby nic, ale lubię zapłacić z góry i mieć święty spokój niż patrzeć jak co miesiąc zżera z konta ;) Tożsame pytanie dotyczy wszystkich usług od Apple jak coś.


Użytkownik omega33 edytował ten post 03 listopada 2021 - 14:06


#20 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 03 listopada 2021 - 14:11

Nie. Ale jak bardzo chcesz, to możesz doładować konto dowolną kwotą o wtedy będzie z tego ściągać.
  • omega33 lubi to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#21 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 03 listopada 2021 - 17:38

Nie. Ale jak bardzo chcesz, to możesz doładować konto dowolną kwotą o wtedy będzie z tego ściągać.

Dzięki, to powinno zadziałać :) 



#22 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 27 listopada 2021 - 07:32

Cześć,

Czy ktoś może korzysta z Apple TV+ i chmury rodzinnej. Wypożyczyłem film, ale nikt z członków rodziny go nie widzi. Udostępnianie mam wł. zrobiłem wszelkie instrukcje z poradnika Apple i nic. Zastanawia mnie jeszcze tylko kwestia czy on się u nich pojawi dopiero jak ja obejrzę go pierwszy

Macie jakieś doświadczenia z tym tematem?



#23 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 27 listopada 2021 - 08:05

1. Wypożyczenia filmów nie są częścią ATV+.
2. O ile dobrze pamiętam, wypożyczeń nie można udostępniać.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#24 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 27 listopada 2021 - 08:13

1. Wypożyczenia filmów nie są częścią ATV+.
2. O ile dobrze pamiętam, wypożyczeń nie można udostępniać.

Aaa widzisz, no to nie wiedziałem tego. Ech, szkoda. 


Czyli rozumiem że tylko jak kupię jakąś pozycję to mogę im udostępnić?



#25 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 27 listopada 2021 - 09:15

Tak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych