Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

zmiana apple id (różne id w telefonie i komputerze)


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Evita9876

Evita9876
  • 1 posts

Posted 06 April 2020 - 21:58

Cześć! Potrzebuje pomocy. Mam tablet, iphone i maca. Komputer ma inne  apple id niż telefon i tablet i nie mogę zsynchronizować sprzętów. Czy mogę zmienić id na komputerze, aby było takie samo jak na telefonie i iphonie (jak?), czy nie utracę danych? wiem, że sprawa podstawowa, ale ważna, niestety zmieniłam id w telefonie w innych celach i teraz nawet nie wiem, jak zrzucić zdjęcia na komputer. Będę wdzięczna za wszelką podpowiedź. Pozdrawiam!



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24043 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 07 April 2020 - 17:24

Czemu pytasz o zmianę w komputerze w dziale o iPhone? Przeniosę to w ogóle do działu iCloud, najbezpieczniej.

 

Zmienić zawsze możesz. Pytanie bardziej brzmi, czy na tym komputerze masz jakieś dane synchronizowane z iCloud (pliki, pulpit, dokumenty, zdjęcia) - bo one 'znikną'. Oczywiście zawsze możesz skopiować je gdziekolwiek na bok (do katalogu 'blablabla' w katalogu domowym chociażby - on nie będzie synchronizowany z chmurą) i potem sobie przywrócić.

 

Stracisz dostęp do wszystkich aplikacji z App Store, kupionych na to apple ID. Jeśli są darmowe, po prostu je ściągniesz jeszcze raz; płatne niestety trzeba będzie ewentualnie kupić jeszcze raz. Dane tych aplikacji zostaną.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users