Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 7 plus wyłączył się podczas ładowania - brak reakcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katarzyna Katarina

Katarzyna Katarina
  • 4 postów

Napisano 31 marca 2020 - 13:12

Witam. Mój iPhone 7 plus podczas ładowania ładowarką od ipada (był naładowany już do 97/98%) i przeglądania na nim stron internetowych nagle się wyłączył i nie reaguje ani na ładowarkę, ani na żaden reset nawet hard, nie widzi go również iTunes. W chwili gdy się wyłączył był dosyć ciepły - chłodził się dobre 15 min. Mimo to IPhone po totalnym wychlodzeniu nie włącza się. Kondycja baterii iphona oscylowała na poziomie 81%. Nie zauważyłam wcześniej żadnych problemów z iphonem, nie pierwszy raz był ładowany ładowarka ipada (nie miałam akurat przy sobie od iPhone, ale nie ma też co do takiego ładowania przeciwwskazań), bardzo często korzystałam z iPhone podczas ładowania i też nie było z tym problemu.

Co może być przyczyną? Bateria?

Dziękuję za wszelkie rady.

#2 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 31 marca 2020 - 16:59

Na pewno dobrze robisz hard reset? Od 7 nie robi się już z przyciskiem home. Poradniki znajdziesz w necie. Możesz też spróbować wprowadzić w dfu i wtedy podłączyć do kompa. Poradnik też na YouTube.

iPhone 15 Pro


#3 Katarzyna Katarina

Katarzyna Katarina
  • 4 postów

Napisano 03 kwietnia 2020 - 22:30

Niestety hard reset robię poprawnie poprzez przycisk wybudzania/on z przyciskiem vol - i....zero reakcji. Dam znać jak powiedzie się próba wprowadzenia iPhone'a w dfu o ile w ogóle będzie jakąkolwiek reakcja. Dziękuję za wskazówki, liczę na kolejne gdyby z dfu się nie udało go wskrzesić.

#4 Pablowej

Pablowej
  • 531 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 kwietnia 2020 - 12:10

Koleżanka miała identyczny problem z dwutygodniowym iPhone 6s. Nie reagował na żadną ładowarkę, na hard reset, na DFU. W sklepie wymienili go finalnie na nowy model i powiedzieli nieoficjalnie, że to była bateria wadliwa.



#5 Katarzyna Katarina

Katarzyna Katarina
  • 4 postów

Napisano 04 kwietnia 2020 - 15:45

Niestety nadal iPhone jest martwy. Nie ma żadnej reakcji. Czyli winna może być bateria? Dobrze by było gdyby to była tylko bateria, zależy mi na odzyskaniu ostatnich zdjęć które nie zapisały się w chmurze :(.

#6 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 04 kwietnia 2020 - 22:17

Jeżeli telefon jest martwy, a zdjęcia nie zapisały się w chmurze (ani nie była robiona kopia zapasowa zawartości telefonu na komputerze), to obawiam się, że zdjęcia mogą być nie do odzyskania. Zwłaszcza, że serwisy niemal zawsze wgrywają oprogramowanie na nowo.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#7 Katarzyna Katarina

Katarzyna Katarina
  • 4 postów

Napisano 05 kwietnia 2020 - 14:47

Problem w tym ze w icloud skończyła się pamięć i ostatnie zdjęcia się nie zapisały a były dosyć ważne dla mnie, jak i zauważyłam że część z wcześniejszych też nie są wszystkie w chmurze. Jeśli okaże się że to bateria to czemu serwis miałby grzebać w oprogramowaniu? Z tego co orientowalam się w necie jest kilka firm które zajmują się wyciaganiem danych z pamięci martwych urządzeń. Płyty głównej raczej nie będzie mi się opłacało naprawiać, chyba że to będzie faktycznie nie wygórowany koszt, w innym przypadku iPhone pójdzie jako dawca. Pozostaje czekać aż sytuacja z wirusem trochę się uspokoi, wtedy oddam tel w ręce fachowca. Jeśli ktoś miał taką sytuację ze swoim iphonem to piszcie jaka była diagnoza, co było do naprawy, itd:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych