Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Aplikacja Mail samoczynnie się otwiera


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#26 Troglodyta

Troglodyta
  • 59 posts

Posted 23 November 2019 - 14:07

tak tak , zrobiłem dla wszystkich pięciu kont. Mało tego. Poszedłem jeszcze dalej wywaliłem wszystko i zainstalowałem Catalinę na czysto. Niestety problem powrócił i aplikacja mail jak wymuszała otwarcia tak wymusza. Generalnie się poddaję, myśle że to i jeszcze inne problemy to kwestia po prostu słabej jakości Cataliny.


Nawiązując do mojego problemu. Ktoś może mi polecić dobry program do poczty - na chwilę obecną biorę pod uwagę Airmail 3 lub Spark. Który lepszy waszym zdanie?



#27 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24087 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 23 November 2019 - 23:07

Do szukania aplikacji mamy stosowny wątek.

W siostrzanym do tego polecałem Spark i nadal przy tym obstaję - o ile nie boli mnie płacenie za aplikacje jako koncept, to jednak za aplikację do poczty płacić nie chcę.

 

Skoro się poddajesz i poszukujesz - odpowiadam na poszukiwanie i zamykam, dalsze dyskusje o alternatywach rób proszę w 'Poszukiwaniach aplikacji'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users