Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone nie wybudza się podczas rozmowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateo-c

mateo-c
  • 22 postów

Napisano 19 listopada 2019 - 10:43

Witacie. Kupiłem miesiąc temu Iphone XS MAX, iphone działa szybko, sprawnie, Face Id również. Mam problem ponieważ kiedy rozmawiam przez telefon, przy okazji coś chce w nim sprawdzić lub rozłączyć się, telefon się nie wybudza, czarny ekran, stukanie , potrząsanie nie działa. Apple twierdzi,po telefonicznej analizie jest w porządku, ale jest to niemożliwe, że to nie działa kurcze i jest to duża trudność. Sytuacja ma miejsce tylko przy rozmowach telefonicznych. Czy szkło kartowane może to powodować? Ale nie działało by poprawnie Face Id a ono śmiga.



#2 fuurinji

fuurinji
  • 5 postów

Napisano 22 listopada 2019 - 11:24

brzmi jak problem z czujnikiem zbliżeniowym, spotkałem się już, że powodowało to szkło hartowane więc jeżeli zdjęcie go nie rozwiąże problemu to zostaje serwis. To, że czujnik zbliżeniowy jest częścią modułu Face ID nie znaczy, że przy jego uszkodzeniu ta funkcja przestaje działać :)



#3 Migotka

Migotka
  • 30 postów

Napisano 22 listopada 2019 - 21:06

Też obstawiam winę czujnika. Sprawdź czy coś go nie zasłania, przeczyść i testuj. Mi kiedyś w 7 wariował ten od żyroskopu, musiałam wyłączyć, bo telefon wybudzał się w dziwnych momentach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych