Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods Pro - dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
358 odpowiedzi w tym temacie

#351 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 1 921 postów
  • SkądRzym

Napisano 22 sierpnia 2021 - 09:42

Witam,

Jestem nowym posiadaczem APP i chciałbym dowiedzieć się jak u Was działa ANC. Obejrzałem kilka recenzji i wszyscy twierdzili, że po aktywowaniu praktycznie nie słychać otoczenia. U mnie słychać wszystko ;) w sensie czuć, że szum jest lekko zredukowany, a środkowe pasmo wygładzone, ale no nadal słchać otoczenie i to nie jakieś mega głośne typu młot pneumatyczny tylko przykładowo szeptanie kogoś w odległości 0,5m, stukot klawiatury, szum wiatraka etc. 

Jest różnica pomiędzy on/off ale naprawdę symboliczna. 

Jak to u Was z tym wygląda? Bo zastanawiam się czy tak ma być czy nie. Dokopałem się też do info, iż winę za to ponośi ost. aktualizacja. Aktualny soft 3E751. 

Może źle masz dopasowane gumki? Ja siedzę obok klimatyzacji przenośnej która dość hałasuje i wycisza ją bdb

#352 omega33

omega33
  • 10 postów

Napisano 23 sierpnia 2021 - 13:25

@up 

Przez bdb masz na myśli, że w ogóle jej nie słyszysz? Ja generalnie potrafię zrozumieć, że ANC nie wycina w 100% otoczenia, a tylko je redukuje. Po prostu większość recenzji na yt jest w stylu "czy Ty do mnie coś mówisz? czy tylko ruszasz ustami bo nic nie słyszę". U mnie nie ma mowy o pełnym odcięciu. Słyszę zarówno przejeżdżające samochody, TV, wspomniany stukot klawiatury czy krzątających się po kuchni domowników. 

Jest wyciszone, ale nadal dość dobrze słyszalne. 

Pytam bo nie wiem czy warto oddawać na gwar. czy po prostu tak to wygląda, a recenzje z d.py :)

Dodam, że cała reszta działa bez zastrzeżeń. Dźwięk super, nic nie trzeszczy nie stuka, tryb kontaktu działa elegancko.

#353 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 1 921 postów
  • SkądRzym

Napisano 23 sierpnia 2021 - 15:39

Jak Ty słyszysz szept kogoś z 0,5m to oddaj je na gwarancje.

Nie, nie słyszę klimatyzacji.

Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 23 sierpnia 2021 - 16:05

#354 omega33

omega33
  • 10 postów

Napisano 25 sierpnia 2021 - 09:44

Ok. dziękuję za odp. Chyba faktycznie coś z tym zrobię bo szkoda płacić tyle kasy i mieć nie do końca 'sprawny' sprzęt. 

Ciekawe co serwis na to powie. Zapewne dam znać. 

#355 speedway

speedway
  • 172 postów

Napisano 29 sierpnia 2021 - 12:46

Moje załapały się na program naprawczy. Zaczęły przerywać i strzelać 3 miesiące po zakupie. Oddałem pod koniec gwarancji w zeszłym miesiącu. Wymieniono lewą i prawą na nowe. Minął tydzień i znowu przerywają. Dodatkowo redukcja hałasu działa tragicznie w porównaniu do tego, co było na starszym sofcie. Wymienianie do skutku traci sens, a łudzić się, że to w końcu naprawią? Ech
iPhone 5s Nexus5 soundmagic e10s

#356 omega33

omega33
  • 10 postów

Napisano 01 września 2021 - 12:42

@up Jeżeli ciągle coś się dzieje po naprawie(w tym wypadku trzaski i przerywanie itp.) to imo warto kolejny raz wysłać na gwar. Z tego co pamiętam po 3cim razie możesz żądać zwrotu kasy za sprzęt lub wymianę na nowe. 

Ja swoje wczoraj wysłałem na serwis celem sprawdzenia, chociaż obawiam się, iż w moim przypadku to nie jest wadliwe działanie ANC, a po prostu tak słabe i tego się nie zmieni. Zobaczymy.

#357 pogar

pogar
  • 60 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 września 2021 - 18:57

Hej. 
Macie doświadczenia z alternatywnymi gumkami ?

Najdłużej siedzą u mnie te najmniejsze , największe i średnie szybko wracają do swojego kształcenia ..

Najmniejsze siedzą, ale ciągle mam wrażenie że wypadną..

Gdzie kupić inne i dobre gumki , które mają szansę rozwiązać ten problem ?

#358 masi0

masi0
  • 331 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2021 - 09:51

Czy tylko mi się wydaje, że redukcja hałasu w czasie rozmów przez AirPods Pro to jakaś pomyłka? W czasie rozmów zbierają wszystkie szumy miasta sprawiając, że rozmowa przez te słuchawki nie ma absolutnie sensu. Czy TTM czy reklamować?

#359 omega33

omega33
  • 10 postów

Napisano 14 września 2021 - 09:32

Słuchawki wróciły z serwisu. Zostały wymienione na nowe. Poprawy brak :) Zatem ANC po prostu jest jakie jest. Cała reszta jak już wspominałem bez zastrzeżeń. 

Hej. 
Macie doświadczenia z alternatywnymi gumkami ?

Najdłużej siedzą u mnie te najmniejsze , największe i średnie szybko wracają do swojego kształcenia ..

Najmniejsze siedzą, ale ciągle mam wrażenie że wypadną..

Gdzie kupić inne i dobre gumki , które mają szansę rozwiązać ten problem ?

Wpisz w google "gumki memory airpods pro" i na pewno coś znajdziesz. Na ile to poprawi Twoją sytuacje, tego nie wiem bo nie korzystam. U mnie dobrze spisują się standardowe nakładki od Apple. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych