Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

AirPods Pro - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#351 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 22 sierpnia 2021 - 09:42

Witam,

Jestem nowym posiadaczem APP i chciałbym dowiedzieć się jak u Was działa ANC. Obejrzałem kilka recenzji i wszyscy twierdzili, że po aktywowaniu praktycznie nie słychać otoczenia. U mnie słychać wszystko ;) w sensie czuć, że szum jest lekko zredukowany, a środkowe pasmo wygładzone, ale no nadal słchać otoczenie i to nie jakieś mega głośne typu młot pneumatyczny tylko przykładowo szeptanie kogoś w odległości 0,5m, stukot klawiatury, szum wiatraka etc. 

Jest różnica pomiędzy on/off ale naprawdę symboliczna. 

Jak to u Was z tym wygląda? Bo zastanawiam się czy tak ma być czy nie. Dokopałem się też do info, iż winę za to ponośi ost. aktualizacja. Aktualny soft 3E751. 

Może źle masz dopasowane gumki? Ja siedzę obok klimatyzacji przenośnej która dość hałasuje i wycisza ją bdb



#352 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 23 sierpnia 2021 - 13:25

@up 

Przez bdb masz na myśli, że w ogóle jej nie słyszysz? Ja generalnie potrafię zrozumieć, że ANC nie wycina w 100% otoczenia, a tylko je redukuje. Po prostu większość recenzji na yt jest w stylu "czy Ty do mnie coś mówisz? czy tylko ruszasz ustami bo nic nie słyszę". U mnie nie ma mowy o pełnym odcięciu. Słyszę zarówno przejeżdżające samochody, TV, wspomniany stukot klawiatury czy krzątających się po kuchni domowników. 

Jest wyciszone, ale nadal dość dobrze słyszalne. 

Pytam bo nie wiem czy warto oddawać na gwar. czy po prostu tak to wygląda, a recenzje z d.py :)

 

Dodam, że cała reszta działa bez zastrzeżeń. Dźwięk super, nic nie trzeszczy nie stuka, tryb kontaktu działa elegancko.



#353 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 23 sierpnia 2021 - 15:39

Jak Ty słyszysz szept kogoś z 0,5m to oddaj je na gwarancje.

Nie, nie słyszę klimatyzacji.

Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 23 sierpnia 2021 - 16:05


#354 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 25 sierpnia 2021 - 09:44

Ok. dziękuję za odp. Chyba faktycznie coś z tym zrobię bo szkoda płacić tyle kasy i mieć nie do końca 'sprawny' sprzęt. 

Ciekawe co serwis na to powie. Zapewne dam znać. 



#355 speedway

speedway
  • 172 postów

Napisano 29 sierpnia 2021 - 12:46

Moje załapały się na program naprawczy. Zaczęły przerywać i strzelać 3 miesiące po zakupie. Oddałem pod koniec gwarancji w zeszłym miesiącu. Wymieniono lewą i prawą na nowe. Minął tydzień i znowu przerywają. Dodatkowo redukcja hałasu działa tragicznie w porównaniu do tego, co było na starszym sofcie. Wymienianie do skutku traci sens, a łudzić się, że to w końcu naprawią? Ech
iPhone 5s Nexus5 soundmagic e10s

#356 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 01 września 2021 - 12:42

@up Jeżeli ciągle coś się dzieje po naprawie(w tym wypadku trzaski i przerywanie itp.) to imo warto kolejny raz wysłać na gwar. Z tego co pamiętam po 3cim razie możesz żądać zwrotu kasy za sprzęt lub wymianę na nowe. 

Ja swoje wczoraj wysłałem na serwis celem sprawdzenia, chociaż obawiam się, iż w moim przypadku to nie jest wadliwe działanie ANC, a po prostu tak słabe i tego się nie zmieni. Zobaczymy.



#357 pogar

pogar
  • 74 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 września 2021 - 18:57

Hej. 
Macie doświadczenia z alternatywnymi gumkami ?

Najdłużej siedzą u mnie te najmniejsze , największe i średnie szybko wracają do swojego kształcenia ..

Najmniejsze siedzą, ale ciągle mam wrażenie że wypadną..

 

Gdzie kupić inne i dobre gumki , które mają szansę rozwiązać ten problem ?



#358 masi0

masi0
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 września 2021 - 09:51

Czy tylko mi się wydaje, że redukcja hałasu w czasie rozmów przez AirPods Pro to jakaś pomyłka? W czasie rozmów zbierają wszystkie szumy miasta sprawiając, że rozmowa przez te słuchawki nie ma absolutnie sensu. Czy TTM czy reklamować?



#359 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 14 września 2021 - 09:32

Słuchawki wróciły z serwisu. Zostały wymienione na nowe. Poprawy brak :) Zatem ANC po prostu jest jakie jest. Cała reszta jak już wspominałem bez zastrzeżeń. 

 

Hej. 
Macie doświadczenia z alternatywnymi gumkami ?

Najdłużej siedzą u mnie te najmniejsze , największe i średnie szybko wracają do swojego kształcenia ..

Najmniejsze siedzą, ale ciągle mam wrażenie że wypadną..

 

Gdzie kupić inne i dobre gumki , które mają szansę rozwiązać ten problem ?

Wpisz w google "gumki memory airpods pro" i na pewno coś znajdziesz. Na ile to poprawi Twoją sytuacje, tego nie wiem bo nie korzystam. U mnie dobrze spisują się standardowe nakładki od Apple. 



#360 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 18 października 2021 - 09:36

Hej, wskoczył nowy update softu, 4A400 i pomijając już dodatkowe funkcje to mam pytanie.

Wcześniej po włożeniu słuchawek do uszu, po ok. 1sec wyraźnie czułem efekt odetkania uszu. Po aktualizacji tego nie czuję. Tylko ja tak mam czy faktycznie to się zmieniło? 



#361 Molibo

Molibo
  • 28 postów

Napisano 19 października 2021 - 12:33

Warto brać AirPods pro za 920 zł z euro AGD ? Teraz po prezentacji AirPods 3gen, ich cena może lekko spaść?(lekko to tak 150-200 zł). Czekałem na prezentacje 3gen ale brak gumek całkowicie je dyskwalifikuje. 



#362 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 19 października 2021 - 12:41

Premiera AP3 nie wpłynie raczej w żaden sposób na Pro, bo i czemu miałoby tak być skoro to zupełnie inny model?

Jedyne co może pchnąć cenę Pro w dół to nowe odświeżone etui w Podsach Pro. Możliwe, że „stare” etui pchnie trochę ich cenę w dół.
  • Molibo lubi to

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#363 makemymind

makemymind
  • 706 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2021 - 15:59

Czy nie macie wrażenia, że od momentu iOS 15 (nie ważne, która wersja) Dolby Atmos brzmi wyraźnie gorzej niż w iOS 14? Wtedy byłem zachwycony, teraz nie bardzo..

#364 Tomeku

Tomeku
  • 48 postów

Napisano 22 października 2021 - 09:57

Hej, wskoczył nowy update softu, 4A400 i pomijając już dodatkowe funkcje to mam pytanie.

Wcześniej po włożeniu słuchawek do uszu, po ok. 1sec wyraźnie czułem efekt odetkania uszu. Po aktualizacji tego nie czuję. Tylko ja tak mam czy faktycznie to się zmieniło? 

 

Też mam wrażenie, że tryb transparentny zaczął przepuszczać mniej dźwięków z otoczenia. Pewno o ten efekt tobie chodzi?



#365 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 22 października 2021 - 15:40

Też mam wrażenie, że tryb transparentny zaczął przepuszczać mniej dźwięków z otoczenia. Pewno o ten efekt tobie chodzi?

Coś się zmieniło, ale ja mam wrażenie, że ten tryb działa dziwnie teraz. Raz słuszę więcej, raz słyszę mniej. 



#366 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 22 października 2021 - 16:42

Coś się zmieniło, ale ja mam wrażenie, że ten tryb działa dziwnie teraz. Raz słuszę więcej, raz słyszę mniej.

Apple dodało nowe opcje dopasowania dźwięku. Są tam też bodaj ustawienia strikte pod katem trybu transparentności. Jak bardzo ma podbijać lub tłumić etc. Opcje znajdziesz w Dostępność\AirPods\ustawieniaDostepnosciDzwiek\DostrajanieSluchawek

Natomiast mi nie chodziło o tryb transparetnosci tylko wcześniej było tak że po włożeniu słuchawek dosłownie w ułamku sekundy następowało takie jakby wyrównanie ciśnień, a teraz jest jak przy typowych słuchawkach dokanałowych.

Użytkownik omega33 edytował ten post 22 października 2021 - 16:43


#367 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 22 października 2021 - 19:02

Powiedzcie proszę jak dobrze u Was działa wygłuszanie w AirPods pro? Jak zakładam swoje, włączam tryb ANC i nieznacznie słyszę poprawę. Czy to normalne, że w trybie ANC słyszę pisanie na klawiaturze osobę oddalona o około 2m? Tryb dopasowania jest na zielono w gumkami s i m (z tym, że przy m słuchawki po chwili mi wypadają.

#368 omega33

omega33
  • 17 postów

Napisano 03 listopada 2021 - 14:11

Powiedzcie proszę jak dobrze u Was działa wygłuszanie w AirPods pro? Jak zakładam swoje, włączam tryb ANC i nieznacznie słyszę poprawę. Czy to normalne, że w trybie ANC słyszę pisanie na klawiaturze osobę oddalona o około 2m? Tryb dopasowania jest na zielono w gumkami s i m (z tym, że przy m słuchawki po chwili mi wypadają.

Kolego, odp. masz kilka postów wyżej.

ANC działa, ale nie wycisza wszystkiego, tak ma być, taka konstrukcja, a i tak w sumie źle nie jest. Spróbuj może największe gumki, które lepiej izolują przed otoczeniem jednocześnie zwiększając skuteczność ANC. 



#369 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 14 listopada 2021 - 20:35

czołem, powiedzcie mi proszę jak zablokować przełączanie się między urządzeniami? am odpalonego ipada z jedną aplikacją (zwift), odpalam maca, żeby pooglądać film, kręcąc na rowerze, przełączam ręcznie airpodsy na maca, ale jak tylko kliknę coś w ipadzie, natychmiast dźwięk przenosi się na ipada i już nie wraca na maca. O ile opcja przełączania na aktywne urządzenie jest całkiem fajna, o tyle w takim przypadku powoduje tylko, że przestaję używać słuchawek:)


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#370 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 14 listopada 2021 - 20:43

Dosyć to proste, ale trzeba to zrobić osobno dla każdego urządzenia chyba. W każdym razie, należy się udać do ustawień Bluetooth (z podłączonymi uprzednio słuchawkami) i stuknąć „i” w kółeczku. Na Macu mamy zamiast tego „i” przycisk „Opcje” koło słuchawek w preferencjach Bluetooth. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#371 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 14 listopada 2021 - 23:28

Drodzy, albo ostatnio słoń nadepnął mi na ucho albo bas w moich airpodsach pro się zepsuł. Nie mam pewności ani możliwości porównania z innym egzemplarzem. Co jeśli je wyślę do serwisu w związku z akcją wymiany prowadzoną przez Apple a serwis stwierdzi, że jest Ok? Będą mnie chcieli obciążyć kosztem diagnozy czy po prostu odeślą?
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#372 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 15 listopada 2021 - 07:34

Wątpię, ale to może zależeć od konkretnego serwisu. Jeśli masz wątpliwości, to zapytaj się po prostu. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#373 makemymind

makemymind
  • 706 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 listopada 2021 - 09:14

Drodzy, albo ostatnio słoń nadepnął mi na ucho albo bas w moich airpodsach pro się zepsuł. Nie mam pewności ani możliwości porównania z innym egzemplarzem. Co jeśli je wyślę do serwisu w związku z akcją wymiany prowadzoną przez Apple a serwis stwierdzi, że jest Ok? Będą mnie chcieli obciążyć kosztem diagnozy czy po prostu odeślą?


Ja zauważyłem, że od iOS 15 jest gorzej z dźwiękiem. W 14 Dolby Atmos był świetny w AirPods Pro. Teraz lipa uważam.

#374 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 21 listopada 2021 - 14:08

Akurat jestem jeszcze na iOS14… takie przyzwyczajenie od czasów iOS 7 czy 8 gdzie wczesne wersje były bardzo upierdliwe.

Wracając do tematu AirPodsów, zaryzykowałem, wysłałem do serwisu. Faktycznie okazały się uszkodzone, czekam aktualnie na nowe słuchawki.
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#375 Molibo

Molibo
  • 28 postów

Napisano 22 listopada 2021 - 22:59

Jest możliwość ustawienia opcji, żeby automatycznie wyciszało do minimum dźwięk SMS i połączeń przychodzących, gdy tylko włożę słuchawki do uszu? Ewentualnie żebym nie dostawał powiadomień na słuchawki podczas słuchania muzyki, tylko dźwięk był na IP 12. System najnowszy. Jeszcze jedna kwestia. Jest możliwość ustawienia, żeby etui nie ładowało cały czas słuchawek? Tylko jak bateria spadnie do 30% powiedzmy. Otwieram dziś etui i szok. Słuchawki na 100%, etui 1%. Dwa dni nie korzystałem tylko.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych