Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Series 5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#51 czacha

czacha

fotografista ;)

• 2 160 postów
  • SkądBiałystok

Napisano dziś, 10:57

Zależy jaka funkcjonalnością. Ja posiadając AW4 nabrałem trochę dystansu do tej kategorii. Apple Watch to najlepszy smartwatch na rynku, ale jak ktoś biega, czy przygotowywuje się do pół/maratonów, to zegarek sportowy przewyższa AW.
Swoją droga mam okazje odsprzedać AW4 i chyba dołożę do AW5, żebym się nie rozmyślił i nie kupił garmina 6:)

Jedyne w czym jest lepszy Garmin to czas dzialania i pancernosc ... smart to on jest niestety tylko a nazwy i sluzy do wyswietlania powiadomien i niczego wiecej na nic nie zrobisz niestety. Uwielbiam swojego Fenixa i ubolewam ze jest taki ulomny jak na smartwacha za prawie 4tys

instagram - czacha

#52 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko
  • 1 808 postów

Napisano dziś, 12:17

Ależ on nie jest Smart nawet z nazwy i w ogóle nie aspiruje do tego, żeby konkurować ze Smartwatchami. To jest zegarek sportowy z elementami Smart. I jako zegarek sportowy to on ułomny nie jest. W przeciwieństwie do AW.
  • JacentyEsz lubi to

#53 303

303
  • 1 276 postów

Napisano dziś, 13:10

Ciągle nie trafiłem nigdzie na info, czy można always-on wyświetlacza wyłączyć. Jakby się dało i przełożyłoby się to na dzień więcej na baterii to już jakiś powód do upgrade'u, bo ładowanie tego zegarka co drugi dzień jest irytujące

#54 czacha

czacha

fotografista ;)

• 2 160 postów
  • SkądBiałystok

Napisano dziś, 15:34

Ależ on nie jest Smart nawet z nazwy i w ogóle nie aspiruje do tego, żeby konkurować ze Smartwatchami. To jest zegarek sportowy z elementami Smart. I jako zegarek sportowy to on ułomny nie jest. W przeciwieństwie do AW.

Moze i tak, ale mam inne zdanie po 1.5 roku z Garminem ;)
instagram - czacha

#55 Trancex

Trancex
  • 347 postów
  • SkądSzczecin

Napisano dziś, 15:55

Czacha, zgodzę się po części z Tobą, bo garmin tez ma swoje wady. Ale w takim razie jaki zegarek sportowy według Ciebie byłby najlepszy na ten moment? Chodzi mi o raporty i analizy po zakończonych treningach. AW podstawowe funkcje spełnia dla półamatorow, ale dla osób bardziej wkręconych w sport już nie.
Oba zegarki są dobre na codzień to tez nie podlega wątpliwości. Mi się oba podobają, ale chciałbym mieć jeden zegarek spełniający moje oczekiwania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych