Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak szybkiego ładowania w Xs


Najlepsza odpowiedź dobrakawa , 03 sierpnia 2019 - 15:16

Dlaczego kupiłeś produkt z aukcji, która nie przedstawia realnego zdjęcia produktu?

Sprawdź czy na kablu, który kupiłeś jest gdzieś napis typu "Designed by Apple in California Assembled in China" i czy jest numer seryjny.

Na YouTube jest filmik, który pokazuje różnice między oryginalnym kablem a podróbą. Akurat dziwnym trafem na filmiku pudełko z podrabianym kablem jest takie samo jak te na aukcji.

 

I tak na przyszłość: jak coś kupujesz na allegro i jest w aukcji napisane "wysyłamy z naszych magazynów w Polsce" albo "wysyłka z Polski", to zastanów się dwa razy dlaczego tak jest napisane.

Obczaj jeszcze to: https://support.appl.../pl-pl/HT204566

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smazu

Smazu
  • 13 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 03 sierpnia 2019 - 08:04

Witam, zakupiłem zgodnie z poradnikami na internecie ładowarkę Blitzwolf BW-S10. Podłączam Xs pod nią i w 30 minut powinno naładować 50% podobno a mi ładuje 27% od 1%. Zakupiłem kabel Usb C - Lightning niby oryginalny na allegro za 60zl . Wina telefonu czy ładowarki/kabla?

#2 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 03 sierpnia 2019 - 08:30

Na 100% oryginalny.
  • Giallorosso lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 Smazu

Smazu
  • 13 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 03 sierpnia 2019 - 08:38

W takim razie czy winna może być bateria w stanie 88% po roku używania?

#4 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 03 sierpnia 2019 - 14:01

Daj linka do tego kabla. Obstawiam że to podróba i to jego wina.
  • MasterM lubi to

iPhone 15 Pro


#5 Smazu

Smazu
  • 13 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 03 sierpnia 2019 - 14:04

Zobacz ofertę: ORYGINALNY KABEL APPLE USB-C DO LIGHTNING 1M https://allegro.pl/oferta/oryginalny-kabel-apple-usb-c-do-lightning-1m-8083026614

#6 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 03 sierpnia 2019 - 14:50

Ciężko cokolwiek zobaczyć z tej aukcji. Ale sama cena według mnie wyjaśnia sprawę. Jak coś co jest warte 99 zł można kupić za połowę? Tajne dojścia do fabryk? Z tira spadła paleta?Bujda na resorach. Według mnie to podróba. Stąd niższe prędkości ładowania. Ładowarka Blitzwolf to dobry sprzęt, tu bym nie szukał problemu.

Użytkownik Regiss edytował ten post 03 sierpnia 2019 - 14:51

iPhone 15 Pro


#7 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 03 sierpnia 2019 - 15:16   Najlepsza odpowiedź

Dlaczego kupiłeś produkt z aukcji, która nie przedstawia realnego zdjęcia produktu?

Sprawdź czy na kablu, który kupiłeś jest gdzieś napis typu "Designed by Apple in California Assembled in China" i czy jest numer seryjny.

Na YouTube jest filmik, który pokazuje różnice między oryginalnym kablem a podróbą. Akurat dziwnym trafem na filmiku pudełko z podrabianym kablem jest takie samo jak te na aukcji.

 

I tak na przyszłość: jak coś kupujesz na allegro i jest w aukcji napisane "wysyłamy z naszych magazynów w Polsce" albo "wysyłka z Polski", to zastanów się dwa razy dlaczego tak jest napisane.

Obczaj jeszcze to: https://support.appl.../pl-pl/HT204566


Użytkownik dobrakawa edytował ten post 03 sierpnia 2019 - 15:26

Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#8 Smazu

Smazu
  • 13 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 03 sierpnia 2019 - 15:30

Tak to jest jak się chce zaoszczędzić pare groszy.. sypie głowę popiołem. Dziękuje za pomoc
  • MasterM lubi to

#9 Grafii

Grafii
  • 38 postów

Napisano 15 sierpnia 2019 - 19:54

Ja mam kabel Pom-Gear z TK-Max za 50zl + ładowarka Blitzwolf BW-S6 i ładuje szybko bez problemu. Nie mierzyłem czasu, ale ładuje zauważalnie szybciej. Kabel oczywiście z certyfikatem apple.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych