Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odzyskanie skasowanych zdjęć ( bez resetu i nadpisania)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 m-blue

m-blue
  • 9 postów

Napisano 24 czerwca 2019 - 10:22

Witajcie,

miałem oddać 6s na serwis, ponieważ miałem z 20gb zdjęć, nie miałem jak zrobić bacupu przez itunes'a, skopiowałem 5 katalogów ze zdjęciami na dysk przenośny i skasowałem z 6s - po sprawdzeniu ilości plików i rozmiarów na 6s i na dysku - wszytko się zgadza... Na szczęście nie było kiedy i tel leżał w szufladzie.

Zgrałem zdjęcia do nowego telefonu i tyle... przyszło przejrzeć stare zdjęcia i okazało się, że część ( połowa jednego i połowa drugiego folderu) to czarne zdjęcia, mają rozmiar itp, ale są czarne, jakby się źle skopiowały. nie pomyślałem, żeby spojrzeć na wszystkie przegrane pliki, porównałem tylko rozmiar i ilość czy wszystkoi się przegrało...

Pytanie czy ktoś może podpowiedzieć czy jest jakaś apka która odzyska usunięte zdjęcia ? Nic nie było w to miejsce napisane , nie był robiony hard reset. 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 24 czerwca 2019 - 13:26

1. Czy na komputerze dobrze się wyświetlają?
2. Zasadniczo to chyba nie ma za bardzo jak.
3. Hard reset to zresetowanie telefonu przez przytrzymanie przycisków sleep/wake i Home. Chyba nie o to w tym kontekście chodziło.
4. A w iCloud przypadkiem nie ma tych zdjęć?

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 m-blue

m-blue
  • 9 postów

Napisano 24 czerwca 2019 - 13:54

Zdjęcia zgrane z telefonu i nieczytelne na komputerze - mają rozmiar ale są czarne, z telefonu je po prostu usunąłem z poziomu PC po przegraniu na dysk zewnętrzny, ale nie robiłem resetu  telefonu, tylko je usunąłem i telefon jest nieużywany( reset to norma przy naprawie gwar. ). Aktualnie sytuacja jak z karta pamięci itp, po wyczyszczeniu ale nie nagrywaniu niczego w miejscu danych powinno się dać to odzyskać, ale że iphone to specyficzne urządzenia, pytam tutaj.

 Jak napisałem w icloudzie nie ma tego, bo za duże. Jest kopia danych ale bez multimediów. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych