Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iMac 17'' z końca 2006 r. z uszkodzonym dyskiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 trigger7676

trigger7676
  • 2 postów

Napisano 20 czerwca 2019 - 16:29

Witajcie.Dostałem za darmo komputer IMac 17'' z pomocy telefonicznej Apple pomogli mi tylko w tym że wiem z którego roku jest ten model.

A chodzi mi o to że jak dostałem ten komputer to w nim był dysk z oryginalnym systemem ale dysk uszkodzony i system nie uruchamiał się.

Zamontowałem sprawny dysk i chciałbym uruchomić na nim system macos tylko nie wiem skąd ten system dostać.Komputer jest z końca 2006 r.

W pomocy Apple powiedzieli tylko że mój komputer nie obejmuje pomoc techniczna i mam szukać informacji w internecie.Jeśli to coś pomoże to dołączam zdjęcie naklejki z danymi komputera.

 

Załączone pliki


Użytkownik trigger7676 edytował ten post 20 czerwca 2019 - 16:31


#2 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 20 czerwca 2019 - 21:32

Olewactwo tej firmy poraża...

Jakieś pół roku temu napisałem do SIEMENS Centrala w UK z prośbą o instrukcję do staaaarej (wciąż działającej) zmywarki rodziców - rok produkcji 1999r. Po trzech dniach dostałem email'a z prośbą o adres na który przyślą mi drukowany egzemplarz :) Odpisałem, że wystarczy pdf na co dostałem odpowiedź, że to niezgodne ze standardami obsługi klienta, że mogą spełnić moją prośbę o pdf, ale tylko na moje wyraźne żądanie. Dlaczego? Bo wtedy nie było pdf :)

Ale żeby nie była tak słodko w SIEMENS Polska mnie olali...


 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#3 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 21 czerwca 2019 - 10:28

Najlepszy do tego dziadka to Tiger 10.4.x ale on byl na dedykowanych plytach do kazdego modelu, nastepnie mozesz poszukac plyty z Leopardem 10.5 ale on ci tego kompa zamuli, polecam szukac nosnika ze Snow Leopard 10.6.x. Mam obie ostatnie wymienione plytki, skad jestes?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych