Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dodawanie własnych kart do WALLET


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 01:06

Witam czy jest możliwość stworzenia własnych kart lojalnosciowych które można dodać do aplikacji wallet?

 

np karty sklepowe z punktami (payback, karty ze stacji benzynowej)

 

Jedyne co znalazłem to tylko strone passsource.com , znalazłem tam jedynie kartę do ikei family.

 

Ktoś może ma jeszcze jakies podobne strony lub inne sposoby?



#2 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwca 2019 - 05:50

Jest apka Pass2U Wallet
https://itunes.apple...73931?l=pl&mt=8

Pozdrawiam


#3 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 04 czerwca 2019 - 08:10

Stocard



#4 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 09:31

Dalej jednak chyba nie wszystkie karty z tych apek da się do Wallet przerzucić. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#5 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 10:44

Stocard

To juz aplikacja trzecia, szukam takiej możliwości że gdy wejde w Wallet będa wszstkie karty jakie chce, znalazłem jeszcze jakas strone na ktorej od podstaw sie tworzy karty ale jakos nie moge sobie z tym poradzic



#6 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 10:50

Nie ma takie możliwości żebyś dodał wszystko co chcesz. Dodasz tylko to co wspiera Wallet. 


  • 5b46927ee6 lubi to

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#7 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 11:00

Nie ma takie możliwości żebyś dodał wszystko co chcesz. Dodasz tylko to co wspiera Wallet. 

https://create.passkit.com/

Sprawdz tą strone moim zdaniem można tu dodawać dosłownie wszystko. Dodajesz rodzaj kodu zmieniasz kolory i dodajesz logo ale nie moge ogarnac tego



#8 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 04 czerwca 2019 - 11:08

Ty jesteś jakiś niereformowalny. Tłumaczą Ci, że się nie da.

#9 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 11:20

Wallet nie wspiera części kodów więc nie ważne jakiej aplikacji nie użyjesz za chiny nie dodasz ich do aplikacji Apple. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#10 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 04 czerwca 2019 - 13:09

Dziwne bo własnie dodałem gotową karte Ikea family co prawda z usa ale kod do zczytania jest polski i działa...

 

stworzyłem także karte payback i decathlon  oby dwie również są widoczne w aplikacji wallet i widać na nich kod kreskowy do zeskanowania.. Wiec nie wiem kto jest nie reformowalny czy ty czy twoje lenistwo bo stwierdzam ze nawet nie spróbowałeś dodać ani stworzyć od podstaw własnej karty...



#11 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 05 czerwca 2019 - 12:10

Lepiej trzymaj się swojego nosa. To ty chcesz dodawać karty do Wallet a nie ja. Co mnie obchodzi że będziesz tracił czas na ich tworzenie. Jak chce to rób. Twoja decyzja. Zresztą stworzyć to jedno. Użyć to druga sprawa bo na kiego się męczyć jak potem ktoś ci tej karty nie odczyta. 

Ostatnio szukałeś natywnej obsługi AQI w AW bo przecież używanie aplikacji firmy trzeciej jest be. Spora zmiana skoro teraz próbujesz obejść system na wszelkie sposoby. 


Użytkownik kristof461 edytował ten post 05 czerwca 2019 - 12:13

  • iKnow lubi to

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#12 vithar

vithar
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 czerwca 2019 - 17:21

Dziwne bo własnie dodałem gotową karte Ikea family co prawda z usa ale kod do zczytania jest polski i działa...

 

stworzyłem także karte payback i decathlon  oby dwie również są widoczne w aplikacji wallet i widać na nich kod kreskowy do zeskanowania.. Wiec nie wiem kto jest nie reformowalny czy ty czy twoje lenistwo bo stwierdzam ze nawet nie spróbowałeś dodać ani stworzyć od podstaw własnej karty...

dobre info :)


 MacBook Pro Retina 15'' 2017 R555 • iMac 27" •  iPhone 7 • Watch


#13 gabriellaes

gabriellaes
  • 2 postów

Napisano 13 lipca 2020 - 15:27

ja dodałam i teraz praktycznie nie zabieram portfela z domu :)



#14 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 27 lipca 2020 - 11:38

Pass 2U Wallet. W momencie skanowania kodu kreskowego, który nie jest obsługiwany przez Wallet, aplikacja sama wyskakuje z informacją o tym i proponuje konwersję niewspieranego kodu na taki, który jest wspierany przez Wallet. Można więc dodać wszystko.


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#15 wagabunda

wagabunda
  • 28 postów

Napisano 06 sierpnia 2020 - 19:42

Wallet do kart bankowych, do wszystkich innych - Stocard. 
Tym bardziej że dodaję nową i żona na androidzie od razu też ją ma.



#16 GreGoriO69

GreGoriO69
  • 15 postów

Napisano 31 sierpnia 2021 - 21:24

Szukałem sposobu by dodać QR szczepienia,  do Wallet. dzięki za podpowiedzi.
Bo nie ma to jak szybki dostęp do tego, razem z kartą pokładową, na lotnisku! Już nie muszę wertować zdjęć czy pdf-ów.

Skorzystałem a nawet utworzyłem.

Jest jednak druga aplikacja, która łątwiej i prawie identycznie, jak moja *oryginalna* karta z Govermentu, tworzy.
to Pass4Wallet,
Jest tam osobna, dedykowana zakładka do Certyfikatu Unijnego. Polecam.
teraz tylko sprawdzić na lotnisku czy skanery odczytają....

Szukam czegoś podobnego na Androida dla córki. gdyby ktoś podpowiedział byłbym wdzięczny
Pozdrawiam. 



#17 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 31 sierpnia 2021 - 23:06

Szukałem sposobu by dodać QR szczepienia,  do Wallet. dzięki za podpowiedzi.
Bo nie ma to jak szybki dostęp do tego, razem z kartą pokładową, na lotnisku! Już nie muszę wertować zdjęć czy pdf-ów.

Skorzystałem a nawet utworzyłem.

Jest jednak druga aplikacja, która łątwiej i prawie identycznie, jak moja *oryginalna* karta z Govermentu, tworzy.
to Pass4Wallet,
Jest tam osobna, dedykowana zakładka do Certyfikatu Unijnego. Polecam.
teraz tylko sprawdzić na lotnisku czy skanery odczytają....

Szukam czegoś podobnego na Androida dla córki. gdyby ktoś podpowiedział byłbym wdzięczny
Pozdrawiam. 

Ja używam tego https://www.getcovidpass.eu/


  • tomtom_su lubi to

#18 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 sierpnia 2021 - 23:41

O, ale fajne to drugie, dziękuję.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#19 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 01 września 2021 - 05:35

O, ale fajne to drugie, dziękuję.

Przekazywanie własnych danych medycznych nieznanej firmie? Nie, dziękuję.

#20 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 01 września 2021 - 06:37

Przekazywanie własnych danych medycznych nieznanej firmie? Nie, dziękuję.

A jakie tam przekazujesz dane oprócz tego, że jesteś zaszczepiony?


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#21 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 01 września 2021 - 07:07

A jakie tam przekazujesz dane oprócz tego, że jesteś zaszczepiony?

informację o tym, jakie dane są zapisane w certyfikacie znajdziesz na przykład tutaj:

https://www.gov.pl/w...ia-i-odpowiedzi

#22 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2021 - 10:43

Czyli imię, nazwisko i datę urodzenia. Tyle jestem w stanie przekazać za wygodę braku koszmarnego logowania się do mObywatela albo szukania kartek po plecaku.


  • PL95 lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#23 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 01 września 2021 - 11:00

Czyli imię, nazwisko i datę urodzenia. Tyle jestem w stanie przekazać za wygodę braku koszmarnego logowania się do mObywatela albo szukania kartek po plecaku.

Oraz fakt, że się szczepiłeś, czym i kiedy. To wszystko razem stanowi bardzo fajne informacje profilujące. Ale spoko, nie mam z tym problemu, że w imię wygody czasami poświęcamy część swojej prywatności. Uczulam tylko na to, żeby robić to świadomie, szczególnie kiedy przekazujemy swoje dane słabo zweryfikowanym podmiotom. No i warto wyważyć korzyści. Ja do tej pory z certyfikatu skorzystałem tylko raz, więc uciążliwość zalogowania się do aplikacji jest raczej znikoma. Jak ktoś pół życia spędza na lotniskach, zapewne może mieć inną perspektywę.



#24 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 01 września 2021 - 11:11

Dla mnie to jest idealne. Mieszkam we Włoszech. Tutaj jest wymagany prawie wszędzie. 



#25 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 września 2021 - 11:18

Oj, ze spokojem, ja jestem dość mocno uczulony, co i komu rozdaję. Nie klikam na prawo i lewo bez zastanowienia ;-)


  • PL95 lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych