Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z jakością zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 szurke23

szurke23
  • 2 postów

Napisano 25 marca 2019 - 10:25

Witajcie. Posiadam już któregoś z rzedu iphona i nie jestem laikiem jeśli chodzi o ten system i sprzęt, jednakże od bardzo długiego czasu nie możemy sobie w żaden sposób z żoną poradzić z pewnym problemem. Otóż nie korzystam z icloud jeśli chodzi o zdjęcia. Przesyłam je z komputera (windows) do iphona za pomocą itunesa i zawsze w telefonach jakość zdjęć jest gorsza niż w komputerze, a ilość gb zajmowanych przez te zdjęcia zdecydowanie mniejsza. Pytaliśmy kilkukrotnie o rozwiązanie tego problemu w sklepach, ale załoga nigdy nie umiała znaleźć problemu. Pytaliśmy nawet na różnych grupach ale również bez echa. Mamy sporo miejsca w telefonach i chcielibyśmy mieć w nich zdjęcia w pełnej jakości, a tymczasem przykładowo zdjęcia wszystkie w komputerze zajmują 7gb, po przeniesieniu do iphona zajmują 1/4 tego miejsca a nawet mniej. Testowałem to już na wielu iphonach i zawsze jest identycznie. Próbowałem różnych ustawień i nic nie pomaga. Czy ktoś wie jak przenieść zdjęcia z komputera do iphona, tak by zajmowały w nim tyle samo miejsca? Prosimy o pomoc.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 25 marca 2019 - 10:38

Nie zdziwiłbym się, jeśli iTunes zmniejszyłoby jakość zdjęć przy transferze. Ogólnie jeśli korzystamy ze Zdjęć Apple, to najlepszym rozwiązaniem jest synchronizacja przez iCloud.
  • MasterM lubi to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych