Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powiadomienia nie przychodzą w ogóle, lub z opóźnieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 matiroshq

matiroshq
  • 33 postów

Napisano 13 marca 2019 - 17:33

Dzień dobry. Mam problem z powiadomieniami na moim iPhonie 6S. Obecnie działa on na iOS 12.1.4. Problem występuje obecnie i występował przed aktualizacją.

Polega on na tym, że powiadomienia z aplikacji (zdaje się z większości, oprócz Wiadomości) nie docierają w ogóle, lub docierają z opóźnieniem. Zdarza się również sytuacja, że powiadomienie (np z messengera) przychodzi już po odczytanej wiadomości.

W menu powiadomień wszystkie są włączone, tryb Nie Przeszkadzać wyłączony. Próbowałem restore z Shiftem do 12.1.4 i nie pomogło. Nie próbowałem restore ze skonfigurowaniem jako nowy iPhone, bo zależy mi na zachowaniu smsów.

Czy spotkał się ktoś z takim problemem?

#2 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 13 marca 2019 - 17:58

Jak masz włączone wiadomości w icloud to nic nie stracisz jak wyzerujesz telefon i postawisz jako nowy. Po zalogowaniu się do iCloud wiadomości się przywrócą.

iPhone 15 Pro


#3 matiroshq

matiroshq
  • 33 postów

Napisano 13 marca 2019 - 18:01

Chyba mam wyłączone. Więc powinienem spróbować zapisać wiadomości w icloud i po wyzerowaniu nie przywracać z kopii zapasowej?

#4 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 13 marca 2019 - 18:25

Ja bym tak zrobił. Kopie sobie zrób na kompie w razie czego zawsze możesz wrócić.

iPhone 15 Pro


#5 matiroshq

matiroshq
  • 33 postów

Napisano 15 marca 2019 - 14:23

Dobra, pomogło. Jest jednak problem, nie wszystkie dane z iCloud zostały zaimportowane, brakuje dużo zdjęć i większości smsów



#6 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 marca 2019 - 14:54

Poczekaj bo to wolno się pobiera. Trochę może potrwać.

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych