Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktualizacja i-Easy Drive


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 26 stycznia 2019 - 23:53

App Store jest i-Easy Drive działa mi bez zarzutu na iphone gdy korzystam z pendriva od roku . Teraz zakupiłem następnego iphone pobrałem oprogramowanie i okazuje się ze nie widzi pendrive . Sprawdziłem i w pierwszym iphone i-Easy Drive jest wersja 4.3.1 a jak pobieram z App Store jest wersja 1.0 i pendrive nie działa jak mogę pobrać uaktualnienie na wersie 4.3.1 żeby mi działał pendrajw ?

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 27 stycznia 2019 - 01:23

Oryginalna aplikacja mogła być usunięta, jest szansa, że będzie w historii zakupów w App Store.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 12:05

Sprawdzałem i znalazłem tylko nie bardzo wiem co mogę z tym zrobić ?
A czy jest jakaś szansa przekopiowania aplikacji z jednego iphone na drugi ? Nawet po podłączeniu iphone do iTunes nie widzi wersi 1.0 i-Easy Drive natomiast po podłączeniu iphone z wersia 4.3.1 jest normalnie widoczna w iTunes

Użytkownik tomas1k edytował ten post 27 stycznia 2019 - 12:06


#4 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 15:45

Sprawdzałem i znalazłem tylko nie bardzo wiem co mogę z tym zrobić ?
A czy jest jakaś szansa przekopiowania aplikacji z jednego iphone na drugi ? Nawet po podłączeniu iphone do iTunes nie widzi wersi 1.0 i-Easy Drive natomiast po podłączeniu iphone z wersia 4.3.1 jest normalnie widoczna w iTunes

Załączone pliki



#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 27 stycznia 2019 - 16:30

W App Store, w sekcji zakupione aplikacje. Nie w przeglądarce.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#6 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 17:21

Wchodzę w ustawienia / Apple ID /iTunes Store i app store / apple id / pokaż aple id / historia zakupów / tam po dacie docieram do pobrania i-easy drive tak jak załączonych fotkach wyżej .

Czy mam inaczej szukać ?


Użytkownik tomas1k edytował ten post 27 stycznia 2019 - 17:24


#7 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 27 stycznia 2019 - 17:36

Wchodzę w ustawienia / Apple ID /iTunes Store i app store / apple id / pokaż aple id / historia zakupów / tam po dacie docieram do pobrania i-easy drive tak jak załączonych fotkach wyżej .
Czy mam inaczej szukać ?

Otwórz App Store
Sekcja Dziś
Twoje zdjęcie w prawym górnym rogu
Kupione
Moje zakupy
Nie na tym IPhone

#8 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 18:18

Nie mam .

Dopisze może troszkę więcej szczegółów , mam iphone 6 plus i po pobraniu aplikacji  09.01.2018r używałem i było wszystko super . Pobrałem tez na drugi iphone 6 i tez działało ok.

po wykasowaniu przez pomyłkę   aplikacji  i-easy drive  w iphone 6 plus  chciałem pobrac ją ponownie i juz w app store  jest tylko wersia 1.0 która nie działa.  Szukam tam gdzie mi podpowiada Mikołaj i nie stery nie ma jej tam znalazłem ją tylko tm gdzie opisałem wyżej. Może jest możliwość zebym ja przerzucił z iphone 6 



#9 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 stycznia 2019 - 19:49

Ten sam autor ma jeszcze https://itunes.apple...1406769790?mt=8


Fallout ...war, war never changes...

#10 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 22:16

Dzięki ale nic z tego też wersja 1.0 i nie łączy sie z pendrive :(



#11 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 stycznia 2019 - 22:28

Masz tą samą sytuację w komentarzach. Nie możesz zarchiwizować iphonea i z archiwum itunes wyciągnąć .ipa z aplikacją i wgrać na 2 telefonie?


Fallout ...war, war never changes...

#12 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2019 - 23:07

Naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić

Nawet po podłączeniu iphonea 6 do iTunes jest widoczna aplikacja w wersji 4.3.1  * Udostępnianie plików *  a po podłączeniu iphone 6 plus  nie widać i-Easy Drive wersji 1.0  



#13 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 28 stycznia 2019 - 00:14

Masz tą samą sytuację w komentarzach. Nie możesz zarchiwizować iphonea i z archiwum itunes wyciągnąć .ipa z aplikacją i wgrać na 2 telefonie?

1. Jest app slicing, więc aplikacja z jednego iPhone'a nie musi „pasować” do innego.

2. Przede wszystkim, skąd niby IPA miałaby się wziąć w backupie iTunes? Aplikacje nie są zrzucane na dysk komputera. To jest przecież w pierwszej linijce wyłączeń „co nie jest zapisywane” na stronie wsparcia Apple...

https://support.appl.../en-us/HT204136

Moja rada dla @tomas1k - skontaktuj się z producentem tego wynalazku, niech Ci powie co ściągnąć, czemu nie może działać itp.

A i jeszcze - jak kupiłeś nowego iPhone'a, to odtwarzałeś kopię zapasową (nieważne czy iCloud czy iTunes), czy konfigurowałeś jako nowy?


Użytkownik winmaciek edytował ten post 28 stycznia 2019 - 00:16

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#14 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 28 stycznia 2019 - 02:57

1. Jest app slicing, więc aplikacja z jednego iPhone'a nie musi „pasować” do innego.
2. Przede wszystkim, skąd niby IPA miałaby się wziąć w backupie iTunes? Aplikacje nie są zrzucane na dysk komputera. To jest przecież w pierwszej linijce wyłączeń „co nie jest zapisywane” na stronie wsparcia Apple...
[url="[url]https://support.apple.com/en-us/HT204136"]https://support.apple.com/en-us/HT204136[/url][/url]
Moja rada dla @tomas1k - skontaktuj się z producentem tego wynalazku, niech Ci powie co ściągnąć, czemu nie może działać itp.
A i jeszcze - jak kupiłeś nowego iPhone'a, to odtwarzałeś kopię zapasową (nieważne czy iCloud czy iTunes), czy konfigurowałeś jako nowy?

Moze zle się wypowiedziałem na początku na obu iphone ta aplikacja działała tylko przez przypadek z iphone 6plus została usunięta i jak pobierałem nowa już mogłem pobrać tylko z wersia 1.0
Jeśli chodzi o przywrócenie miałem zrobiona kopie na której nie było tej aplikacji . Co dziwne jeszcze tylko dopisze ze sprawdzałem w historii zakupów w iPhone 6 gdzie aplikacja cały czas jest i dobrze działa nie ma jej w historii zakupów w App Store - dziwne .
Jeśli chodzi o sprzedawcę tego wynalazku kupiłem to gdzieś na fb i nie mam namiarów na niego już szukałem bo tez szukałem tam pomocy

#15 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 28 stycznia 2019 - 08:14

Jeśli chodzi o sprzedawcę tego wynalazku kupiłem to gdzieś na fb i nie mam namiarów na niego już szukałem bo tez szukałem tam pomocy

Tego to ja zupełnie nie rozumiem. Co to znaczy kupiłeś na FB? Poza App Store?



#16 tomas1k

tomas1k
  • 11 postów

Napisano 28 stycznia 2019 - 09:40

Pendrive kupiłem na fb z jakiegoś chińskiego sklepu który reklamuje się na feisie po podłączeniu do iphone automatycznie pobrało mi aplikacje i-easy drive




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych