Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup MBP 13 2017 bez TB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 luk4sek

luk4sek
  • 283 postów

Napisano 06 stycznia 2019 - 12:52

Po długich analizach MBA 2018 vs MBP 2017 zdecydowałem się jednak na zakup tego drugiego. Wygrała większa wydajność i lepszy ekran kosztem pracy na baterii i klawiatury. Martwią mnie natomiast trzy programy naprawcze dotyczące tego komputera ogłoszone przez Apple. Modele z wadliwymi bateriami już raczej nie są w sprzedaży(?). Co do klawiatury wiem, że może być różnie, w najgorszym wypadku jest program naprawczy przez cztery lata. Natomiast klawiatura MBA 2018 to ciągle wielka niewiadoma, a gwarancja tylko na rok. 

A jak wygląda sprawa dysku twardego? Na stronie Apple jest info, że wadliwe komputery były sprzedawane do czerwca 2018. Ten MBP jest nadal produkowany w wersji poprawionej czy od lipcowej konferencji, gdzie pokazano modele 2018 wyprzedają leżaki magazynowe?



#2 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 stycznia 2019 - 15:40

W MBA klawiatura jest poprawione względem wersji MBP 2017, z tego względu właśnie znajomej ostatnio poleciłem ten model (nie używa do cięższych zadań).

MBP 2017 myślę, że jest nadal produkowana, bo Apple sprzedaje ten model na swojej stronie.

Użytkownik Emej edytował ten post 06 stycznia 2019 - 15:42

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#3 luk4sek

luk4sek
  • 283 postów

Napisano 07 stycznia 2019 - 17:23

Kupiłem tego maca, na pokładzie zainstalowane od razu Mojave, data produkcji końcówka października. Klawiatura dosyć głośna, ale pisze się bardzo przyjemnie. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych