Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail Mac osx VS Gmail


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pawelkaz

Pawelkaz
  • 42 postów

Napisano 20 grudnia 2018 - 17:47

Mam problem z mailem macowym i pracy na koncie gmail po imapie. 

Jakiś tydzień temu zauważyłem, że w trakcie wyszukiwania wiadomości nie wyświetlają mi się wszystkie maile. 
Później zauważyłem, że w przychodzących mam kilkanaście bieżących maili, a następnie maile z 2013 r.

Po kilku sytuacjach takich zrobiłem przebudowę skrzynki, jak nie pomogło to usunąłem całe konto i dodałem od nowa. Dalej nie pomogło więc wykonałem telefon do supportu apple. Po sprawdzeniu konfiguracji itd technik stwierdził, że muszę zainstalować na czysto cały system. Zrobiłem wszystko od nowa i po 1 dniu sytuacja się powtórzyła. 
Mam dosyć sporą skrzynkę, bo niecałe 200 tys maili łącznie o wadzę niecałe 100 gb, ale na Iphonie i Ipadzie wszystko jest ok, na macu z mojave i wszystkimi aktualizacjami i całym systemem postawionym na czysto odnowa jest problem. 
Ma ktoś może pomysł na rozwiązanie problemu? Aktualnie jestem na etapie pobierania maili po popie na inny komputer, żeby sobie zrobić archiwum, a następnie usunięciu maili do 2015 i sprawdzeniu czy będzie to działać normalnie. Boję się jednak, że nadal będzie problem... Ktoś, coś?



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 21 grudnia 2018 - 11:12

Taaa, też tak kiedyś miałem, części brakowało. Nie znam rozwiązania. O jakiegoś czasu po prostu używam gmaila webowego, bo w sumie to jest wygodniejszy i ma więcej możliwości, a czasy, że okresowo nie miałem netu, i musiałem mieć maile zapisane na dysku już dawno minęły. 


 

Ma ktoś może pomysł na rozwiązanie problemu? Aktualnie jestem na etapie pobierania maili po popie na inny komputer, żeby sobie zrobić archiwum, a następnie usunięciu maili do 2015 i sprawdzeniu czy będzie to działać normalnie. Boję się jednak, że nadal będzie problem... Ktoś, coś?


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 21 grudnia 2018 - 11:15

Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych