Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

rMBP 2015 czy to Staingate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 grudnia 2018 - 14:16

Czołem,

Zauważyłem ostatnio w moim rMBP 13 kupionym w lutym 2016 r. powiększającą się plamę w górnej części wyświetlacza.

Powiedzcie mi proszę, czy to jest ten problem ze schodzącą powłoką, który kwalifikuje się do wymiany?

poniżej zdjęcie

 

https://i.imgur.com/FV6YaTJ.jpg

 

Ekran tak jakby był trochę bardziej chropowaty w tym miejscu. Plama ma wielkość około 3x3cm

 

 


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#2 Murgal

Murgal
  • 911 postów

Napisano 05 grudnia 2018 - 14:28

Tak. 


Macbook Pro 15" 2018 i7 2.6/560X/32GB/512GB | iPhone 11 Pro MAX | AW V 44mm | iPad Pro 12.9 WiFi+Cell 3gen | HomePod | AirPods 


#3 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 grudnia 2018 - 22:23

W idream powiedzieli mi, że ekran kwalifikowałby się do wymiany , ale czas naprawy około 2 tygodni ( nie mają jeszcze swojego serwisu w Katowicach). Ale bardzo ładnie Pan skierował mnie jak mniemam do konkurencji, czyli do imad. Na razie, po kontakcie telefonicznym, czas wymiany - około 4 dni roboczych. Czy znacie jakieś możliwości skrócenia jeszcze tego czasu? Komp służy mi codziennie, intensywnie w pracy i właściwie nie wyobrażam sobie rozstania z nim na dłużej niż dniówka, może dwie.

Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#4 fatum11

fatum11
  • 275 postów

Napisano 07 grudnia 2018 - 22:39

O ile pamiętam jest opcja ekspres i chyba z niej kiedyś korzystałem w tym salonie na 3 maja. Niestety kosztuje.



#5 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 09 grudnia 2018 - 17:28

W idream powiedzieli mi, że ekran kwalifikowałby się do wymiany , ale czas naprawy około 2 tygodni ( nie mają jeszcze swojego serwisu w Katowicach). Ale bardzo ładnie Pan skierował mnie jak mniemam do konkurencji, czyli do imad. Na razie, po kontakcie telefonicznym, czas wymiany - około 4 dni roboczych. Czy znacie jakieś możliwości skrócenia jeszcze tego czasu? Komp służy mi codziennie, intensywnie w pracy i właściwie nie wyobrażam sobie rozstania z nim na dłużej niż dniówka, może dwie.

Standardowo wymiana ekranu trwała 1-2 dni (bez żadnego ekspresu), wysyłkowo dodaj 2 dni na kurierów w obie strony. Teraz jest grudzień i prawdopodobnie duża ilość ludzi "przypomniała" sobie o wymianach baterii w promocyjnej cenie do końca roku więc serwisy mają duże obłożenie. Poczekaj (jak możesz) do stycznia i terminy wrócą do normy.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#6 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 stycznia 2019 - 15:59

Odkopię trochę temat. Okazało się, że rzeczywiście dotknęła mnie StainGate. Wymiana w IMad ekspresowa (ale też zapłaciłem za ekspres:). Wczoraj oddałem komputer, dziś już odebrałem. Cały Top Case nówka nieśmigana. Od razu się lepiej pracuje:)

Serwis polecam (wszystko sprawnie, z pełną informacją mailową), Epla też (chociaż nadal pęk kluczy się nie chce zsynchronizować:)


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#7 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 stycznia 2019 - 16:34

Ile koszt tego ekspresu?

iPhone 15 Pro


#8 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 10 stycznia 2019 - 18:55

... Okazało się, że rzeczywiście dotknęła mnie StainGate. Wymiana w IMad ekspresowa (ale też zapłaciłem za ekspres:). ... Cały Top Case nówka nieśmigana. 

 

Czyli oprócz skrzydła z ekranem wymienili Ci jeszcze cały topcase z baterią, klawiaturą i gładzikiem ?


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#9 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 stycznia 2019 - 12:32

Ile koszt tego ekspresu?

119 brutto.

Oddałem przed 12.00 w środę, w czwartek koło 14 był już do odbioru


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych