Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak ściągnąć starszą wersję płatnej aplikacji iPad - AppStore?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Fotus Polski

Fotus Polski
  • 1 postów

Napisano 21 września 2018 - 09:50

Witam forumowiczów,

 

Mam następujący problem. Zakupiłem iPad'a 3 z iOS 9.3.5 i jak się okazało bez możliwości update'u do iOS 10.0.

Chciałem kupić a AppStore aplikację, której wcześniejsze wersje chodziły pod iOS 9.x. Niestety firma zrobiła ostatnio update i udostępnia w sklepie tylko apke pod iOS 10.0. AppStore nie pozwala mi jej ściągnąć bo pisze, że apka jest dla nowszej wersji systemu. ITunes pozwala mi za to ją kupić bez problemu. I tutaj pytania?

 

1. Czy jeśli kupię apkę przez iTunes zainstalowany na PC, a potem zaloguję się przez iPada do AppStore to będę mógł ściągnąć jej wcześniejszą wersję pod iOS 9.x? Czy taki dostęp do wcześniejszych wersji jest zawsze czy zależy od sklepu albo producenta aplikacji czy je udostępni? Czy jednak będę miał tylko dostęp do najnowszej wersji czyli mimo, że zapłacę to nie będę mógł jej ściągnąć? Kosz to ok 60pln więc to już parę złotych, więc nie chcę wywalić w błoto, a ze zwrotem apki też nic pewnego.

 

2. Czy jest inna albo jakakolwiek metoda bez jailbraków i innych cudów do ściągnięcia starszej wersji tej samej aplikacji?

 

3. Czy kuzyn udostępni mi tę apkę, którą kiedyś kupił dla wersji iOS 9.x w chmurze rodzinnej i ja ją ściągnę (i zapłacę), to ściągnie się wersja starsza czyli u mnie działająca, czy najnowsza dostępna w AppStore? Czy znowu utopię pieniądze?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych