Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 12.1 beta i kolejne bety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
206 odpowiedzi w tym temacie

#201 bapko

bapko
  • 127 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 kwietnia 2019 - 19:59

Szkoda roboty, kilka dni wejdzie b4 i się wszystko poukłada (oby :-) )

Tez mi się tak wydaje dlatego zastanawiam się czy wracać do 12.2 czy czekać na kolejna bete

P.s. Tak się zastanawiam jak bety wpływają na ogólna żywotność bateri. Przecież czasami jedna beta trzyma super a na kolejnej już procenty spadają od samego patrzenia na telefon. Ma ktoś jakieś info w tym temacie?

Użytkownik bapko edytował ten post 12 kwietnia 2019 - 20:01

#202 303

303
  • 1 223 postów

Napisano 12 kwietnia 2019 - 21:00

Po co wy te bety instalujecie w ogóle? Bateryjka lekko leci (w becie - szok!) i już z płaczem do iTunesa wgrywać oficjala :D serio, to nie jest zabawa dla każdego

#203 Shrek

Shrek
  • 1 109 postów

Napisano 13 kwietnia 2019 - 08:48

Nie ma żadnego wpływu na baterię, system, to system i czasem skopią coś w kwestii aktywności,

która baterię zjada, ale nie ma to nic wspólnego z jej fizycznym stanem i tym jak ją traktujemy ładując.

Wejdzie b4 i sytuacja się zmieni, potem kolejna i może być różnie i w kwestii tego tematu nie ma co

drążyć, bo od lat mamy tą zabawę i jedynym wyjściem jak kolega wyżej napisał albo nie instalować

bety i nie mieć zagadek tego typu, albo instalować, pracować z betą bo mamy potrzebę i nie zajmować

się zagadnieniem spadku wydajności baterii, bo za tydzień sytuacja się odmieni, czy na + czy - to się okaże.

:-)

• DawPi i 303 lubią to
 Only Apple 

#204 zboras

zboras
  • 443 postów
  • SkądŻory

Napisano 16 kwietnia 2019 - 07:18

Od 2-3 dni zaczęło mi ścinać animację zamykania karty w safari, w połowie - jak ją przesuwam w lewo - zatrzymuje się na moment, potem znika. Ktoś o tym pisał, tylko nie wiem czy w kwestii bety akurat więc potwierdzam i ja :) 

Za to bateria się uspokoiła, jedynie w sobotę miałem mocny drenaż przez Apple Music - w kilka minut zeżarło około 7%, przez 40 minut było wysoko na 1 miejscu użycia baterii.

iPhone XS Max

#205 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 277 postów

Napisano 16 kwietnia 2019 - 09:07

Na oficjalnym 12.2 też zdarza się ścinka w połowie zamykania karty Safari. Nie wiem w jakich warunkach, ale wczoraj zaobserwowałem pierwszy raz. Zazwyczaj jest ok, ale zdarza się ;)

iPhone Xs Max | Macbook Air 13

#206 Aastelix

Aastelix
  • 1 028 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 17 kwietnia 2019 - 21:11

Mam taki bug (mam nadzieję), że pomimo ustawienia przełącznika w tryb cichy pojawia się dzięk wiadomości SMS. Też tak macie na ostatniej becie?

iPhone 8 plus 64GB Space Gray

#207 zboras

zboras
  • 443 postów
  • SkądŻory

Napisano 18 kwietnia 2019 - 04:51

Nie, u mnie działa normalnie, tzn nie ma żadnych dźwięków, tylko wibracja
iPhone XS Max

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych