Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 7 głosy

Apple Watch Series 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1902 odpowiedzi w tym temacie

#1851 Zielone jabłko

Zielone jabłko
  • 142 postów

Napisano 26 stycznia 2020 - 12:01

U mnie nie wyświetla. Za to na aw jest.
Calego dnia raczej nie da rady. Chyba, że praktycznie bez smsów i rozmów.

Z tym, że Ty chyba używasz AW5 który rzekomo ma słabszą baterię. U mnie w ustawieniach lokalizacji wygląda to tak jak na scr. Pytanie co jest niepotrzebnie włączone a co lepiej zaznaczyć aby było włączone? Jak to wygląda u was? Z góry dziękuję

Załączone pliki


 


#1852 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 23 lutego 2020 - 19:40

Wymieniają na nowy.


Skąd taka informacja, że po zalaniu wymieniają? Sprawdzona?

#1853 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 23 lutego 2020 - 19:58

Przymierzam się do zakupy AW 4 44mm. Doradzi ktoś jaki inny kolor pasuje dla mężczyzny prócz czarnego? 


iPhone 8, MBA


#1854 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 23 lutego 2020 - 20:59

Zielony ;-)

#1855 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 24 lutego 2020 - 08:28

Przymierzam się do zakupy AW 4 44mm. Doradzi ktoś jaki inny kolor pasuje dla mężczyzny prócz czarnego? 

Jesteś tak bardzo niepewny siebie, że masz problem z wyborem? Każdy kolor pasuje do mężczyzny chyba, że taki boi się, że go będą mylić z kobietą



#1856 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 24 lutego 2020 - 18:21

Stalowa wersja tylko i wyłącznie reszta to jak zabawkowy zegarek na ręku
  • sn4ke lubi to

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#1857 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 24 lutego 2020 - 19:19

Stalowa wersja tylko i wyłącznie reszta to jak zabawkowy zegarek na ręku

No właśnie na chwilę obecną wybiorę space grey albo silver.


iPhone 8, MBA


#1858 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 lutego 2020 - 22:29

Stalowa wersja tylko i wyłącznie reszta to jak zabawkowy zegarek na ręku

 

 

No właśnie na chwilę obecną wybiorę space grey albo silver.

Wersja SS zdecydowanie najlepiej wygląda ;)


Użytkownik damianmajk edytował ten post 24 lutego 2020 - 22:32


#1859 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 25 lutego 2020 - 07:46

Stalowa wersja tylko i wyłącznie reszta to jak zabawkowy zegarek na ręku

Nie każdy ma do wydania kwotę, za którą można kupić dwa takie zegarki. A stwierdzanie, że modele z aluminiową obudową to jak zabawka na ręce, to chyba tylko tłumaczenie sobie dlaczego wydało się za dużo pieniędzy. Mnie osobiście bardziej podoba się czarny matowy kolor aluminiowego watcha.


  • krzysztofsds, busaba i sn4ke lubią to

#1860 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 26 lutego 2020 - 13:29

Od wersji 2 miałem stalowe oraz aluminiowe zegarki Apple. Po tym długim czasie tylko stalowa wersja mi przypadła go gustu. Wiadomo że Apple jest drogie to nie chodzi o kasę. Sprzedaje stary dokładam i kupuje nowy proste. Jak będziesz miał możliwość choć przymierzenia stalowej wersji zegarka i jeszcze z bransoletą panelową to zrozumiesz dlaczego aluminiowy jest jak zabawka. 


Ma ktoś sprawdzoną "nieapplową" ładowarkę/kabel do AW4 działającą z WatchOS 6.x i może podzielić się modelem/producentem? Szukam czegoś na zapas w podróży i widzę, że wielu producentów ma zaznaczone, że działa tylko do wersji 5.x.

 

Zakupiłem ostatnio na Amazon w cenie 48,99 EUR, płaciłem polską kartą wyszło 216 zł powerbank z firmy Choetech. Jest on dodatkowo przystosowany do Apple Watch. Działa wyśmienicie z AW4. 

 

Link do sklepu: 

https://www.amazon.d...0?ie=UTF8&psc=1


Użytkownik kalvin edytował ten post 26 lutego 2020 - 13:30

  • damianmajk lubi to

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#1861 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 26 lutego 2020 - 15:16

Od wersji 2 miałem stalowe oraz aluminiowe zegarki Apple. Po tym długim czasie tylko stalowa wersja mi przypadła go gustu. Wiadomo że Apple jest drogie to nie chodzi o kasę. Sprzedaje stary dokładam i kupuje nowy proste. Jak będziesz miał możliwość choć przymierzenia stalowej wersji zegarka i jeszcze z bransoletą panelową to zrozumiesz dlaczego aluminiowy jest jak zabawka. 


[...]

 

 

No tak, ale taka bransoleta panelowa to wydatek ponad 2000 zł... :blink: (bransoleta droższa niż Aluminiowa wersja AW - ktoś upadł na głowę)Z za stalowy zegarek + panelową bransoletę trzeba zapłacić ponad 5000 zł. Chyba za te pieniądze lepiej kupić sobie dobry klasyczny automat a za resztę, która zostanie wybrać aluminiową wersję Apple Watcha.


Użytkownik imlonger edytował ten post 26 lutego 2020 - 15:17


#1862 riczardo

riczardo
  • 169 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 10:45

Przymierzam się właśnie do zakupu pierwszego w życiu apple watch'a i mam mały dylemat. Z tego udało mi się dowiedzieć, to przewaga 5 nad 4, to display always on + kompas, bebechy właściwie te same. Są jeszcze jakieś różnice przemawiające nad zakupem 5 zamiast 4? Pytam, ponieważ mogę kupić od znajomego 4 40 mm w wersji stalowej na bransolecie w cenie podstawowej 5. Przyznam szczerze, że wersja stalowa zrobiła na mnie dużo lepsze wrażenie w porównaniu do aluminiowej, dodatkowo ma szafir. Co byście na moim miejscu wybrali? 



#1863 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 27 lutego 2020 - 11:02

Ja również wybrałem 4 zamiast 5 i dodatkowo stalową wersję. Dla mnie waga jest odpowiednia  i przypomina mi o normalnym zegarku. Jedno musisz wiedzieć że po jakimś czasie będą wychodzić ryski na obudowie. Dla niektórych to koniec świata ale nie ma na to reguły. Ja radzę sobie z tym ściereczkami CapeCod. Raz na dwa miesiące przecieram lekko wszystko ładnie się poleruje. I najważniejsze używać i jeszcze raz używać cieszyć się zegarkiem :) 


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#1864 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 11:52

Ja kupiłem własnie 4 40mm w wersji stalowej i bransoleta mediolanska. Ogólnie jestem mega zadowolony i nie narzekam na nic, poza na baterie. Ale tego bylem świadomy. Teraz rozważam sprzedaż i zakup Garmina 6s pro. 


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#1865 riczardo

riczardo
  • 169 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 12:02

Ja kupiłem własnie 4 40mm w wersji stalowej i bransoleta mediolanska. Ogólnie jestem mega zadowolony i nie narzekam na nic, poza na baterie. Ale tego bylem świadomy. Teraz rozważam sprzedaż i zakup Garmina 6s pro. 

Po za baterią? Z tego co czytałem w internecie oraz pytałem znajomych, zegarek bez problemu wytrzymuje od rana do wieczora bez doładowywania. Dla mnie tyle wystarczy i tak codziennie wieczorem zdejmuje zegarek i wkładam go do rotomatu, więc nie będzie problemu z położeniem zegarka na ładowarce. 



#1866 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 12:08

Po za baterią? Z tego co czytałem w internecie oraz pytałem znajomych, zegarek bez problemu wytrzymuje od rana do wieczora bez doładowywania. Dla mnie tyle wystarczy i tak codziennie wieczorem zdejmuje zegarek i wkładam go do rotomatu, więc nie będzie problemu z położeniem zegarka na ładowarce. 

to tyle wytrzymuje. Kilka min rozmów przez zegarek ( tak zdarza się jak gdzieś latam po biurze,a telefon leży na biurku) powiadomienia, sms itp. Do pracy jadę rowerem, po południu zawsze jeszcze jakiś dodatkowo trening siłowy , czy bieganie 10-12km i zegarek spokojnie daje rade. 


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#1867 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 15:25

Przymierzam się właśnie do zakupu pierwszego w życiu apple watch'a i mam mały dylemat. Z tego udało mi się dowiedzieć, to przewaga 5 nad 4, to display always on + kompas, bebechy właściwie te same. Są jeszcze jakieś różnice przemawiające nad zakupem 5 zamiast 4? Pytam, ponieważ mogę kupić od znajomego 4 40 mm w wersji stalowej na bransolecie w cenie podstawowej 5. Przyznam szczerze, że wersja stalowa zrobiła na mnie dużo lepsze wrażenie w porównaniu do aluminiowej, dodatkowo ma szafir. Co byście na moim miejscu wybrali? 

Jeżeli odpowiada Ci rozmiar 40mm to nie ma się co zastanawiać. (Ale osobiście ten rozmiar jest dla mnie jednak za mały)

Stalowa wersja jest dużo więcej warta (jak sam napisałeś, szafir na ekranie to jest ogromna przewaga) a w porównaniu z wersją 5 aż takich różnic nie ma.



#1868 riczardo

riczardo
  • 169 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 15:37

Jeżeli odpowiada Ci rozmiar 40mm to nie ma się co zastanawiać. (Ale osobiście ten rozmiar jest dla mnie jednak za mały)

Stalowa wersja jest dużo więcej warta (jak sam napisałeś, szafir na ekranie to jest ogromna przewaga) a w porównaniu z wersją 5 aż takich różnic nie ma.

Fakt 44 ma większą przestrzeń roboczą, ale dla mnie jest zdecydowanie za duży. Żona ma 3 generacje w 40 mm wersji i jak dla mnie taka przestrzeń ekranu jest jak najbardziej ok.

to tyle wytrzymuje. Kilka min rozmów przez zegarek ( tak zdarza się jak gdzieś latam po biurze,a telefon leży na biurku) powiadomienia, sms itp. Do pracy jadę rowerem, po południu zawsze jeszcze jakiś dodatkowo trening siłowy , czy bieganie 10-12km i zegarek spokojnie daje rade. 

No to super, zdecydowałem się. Dzięki wszystkim za pomoc :).



#1869 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 28 lutego 2020 - 07:33

Ja ogólnie też przymierzam się do zakupu AW 4 44mm choć AW5 nie odbiega znacząco ceną. Piszę tu o wersjach podstawowych. 
Obecnie nowa 4 44mm jest nawet w cenie 1700zł i tak ciągle się jeszcze waham z decyzją.


iPhone 8, MBA


#1870 buhh69

buhh69
  • 63 postów

Napisano 28 lutego 2020 - 08:36

Jeśli dobrze rozumiem to mówimy o cenie AW 5 2000 vs AW 4 1700?

Kupuj AW5. Według mnie AOD robi różnicę. Kto wie - może Apple doda jakiś ciekawy "ficzer" do tej funkcji przy następnej prezentacji...


Macbook 12 & iPhone X & Apple Watch series 5 Nike+ & AirPods & Apple TV 4


#1871 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 05 marca 2020 - 17:53

Czy Wasze AW rano po zdjęciu z ładowarki są ciepłe? Wydawało mi się, że zawsze były chłodne a w ostatnim czasie rano są ciepłe jakby dopiero skończyły się ładować. W międzyczasie słyszę, że dźwiękiem informują o pełnym naładowaniu.



#1872 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 05 marca 2020 - 21:22

To jest dźwięk pełnego naładowania na AW? Od kiedy? Nigdy nie słyszałam takiego powiadomienia :D.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#1873 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 05 marca 2020 - 22:28

Odkąd zmieniłem Alu na SS to dźwięk mam, nie wiem czy to ma związek z wykończeniem czy z update oprogramowania.



#1874 dtm.marcin

dtm.marcin
  • 264 postów
  • Skąd,PL

Napisano 29 marca 2020 - 16:12

Witam ktoś się orientuje co jakiś czas pojawia się sama wibracja w zegarku bez żadnego przypomnienia z czym to jest związane?

#1875 m-graficzny

m-graficzny
  • 477 postów

Napisano 29 marca 2020 - 19:48

Na 99% to Siri. Masz włączone nasłuchiwanie lub podnieś i mów, przez co, co jakiś czas siri myśli ze usłyszała „hej siri” i się odpala. Po braku komendy wibruje i znika bez śladu, wiec nie widzisz, że to ona. Zostaw tylko wyzwalanie siri przez naciśnięcie korony. Problem zniknie.

Użytkownik m-graficzny edytował ten post 29 marca 2020 - 19:49

Fenix 6X Pro *** Apple Watch SS series 6 *** iPhone 11 Pro Max *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych