Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy aplikacja DiscDrill jest bezpieczna?


Najlepsza odpowiedź NoneZ , 19 sierpnia 2018 - 10:23

Program Disk Drill jest w pełni funkcjonalnym programem narzędziowym i nie zawiera żadnego wirusa - oczywiście gdy został pobrany z oficjalnej strony producenta, Appstore lub innych oficjalnych i autoryzowanych źródeł dystrybucji. W przeciwnym razie (o co Cię nie podejrzewam) wszystko jest możliwe - ktoś mógł wzbogacić program o niepożądane przez Ciebie funkcjonalności (jak piszesz - wirusa). Na podstawie jakich objawów podejrzewasz, że masz wirusa? 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdabraszka

magdabraszka
  • 13 postów

Napisano 19 sierpnia 2018 - 07:18

Tak jak na górze, obawiam się że to może być wirus. Zainstalowałam i odinstalowałam, i boję się że mam wirusa po tym programie bo jeszcze nigdy z niego nie korzystałam. Szukałam jakiś aplikacji do przywracania usuniętych plików z kosza i trafiłam na DiscDrill. 

Z góry dziękuję za odpowiedź!#2 NoneZ

NoneZ
  • 244 postów
  • Płeć:

Napisano 19 sierpnia 2018 - 10:23   Najlepsza odpowiedź

Program Disk Drill jest w pełni funkcjonalnym programem narzędziowym i nie zawiera żadnego wirusa - oczywiście gdy został pobrany z oficjalnej strony producenta, Appstore lub innych oficjalnych i autoryzowanych źródeł dystrybucji. W przeciwnym razie (o co Cię nie podejrzewam) wszystko jest możliwe - ktoś mógł wzbogacić program o niepożądane przez Ciebie funkcjonalności (jak piszesz - wirusa). Na podstawie jakich objawów podejrzewasz, że masz wirusa? #3 winmaciek

winmaciek
  • 2 928 postów
  • Płeć:

Napisano 19 sierpnia 2018 - 10:41

Tak na przyszłość, jeśli masz wątpliwości, czy program jest dobry, to NAJPIERW sprawdź w internecie czy zapytaj na forum, a później instaluj ;)
iPhone XS, iPad 10.5"
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych