Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sprzedawca w salonie Cortland Apple Premium Reseller - Tychy


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Cortland

Cortland
 • 111 postów
 • Płeć:

Napisano 17 sierpnia 2018 - 13:01

Cortland to sieć autoryzowanych salonów oferujących pełną gamę urządzeń firmy Apple, szeroki asortyment akcesoriów i oprogramowania oraz innowacyjnych rozwiązań w zakresie IT, zarówno do użytku domowego jak i biznesowego. W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 
Sprzedawca w salonie Cortland Apple Premium Reseller
Miejsce pracy: Tychy. Numer referencyjny: SSK/CT/2018
 

 

Jakie są nasze oczekiwania?
 • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta w branży IT
 • motywacja do podnoszenia wiedzy produktowej oraz rozwoju kompetencji sprzedażowych
 • dyspozycyjność w godzinach pracy salonu (praca w pełnym wymiarze czasu pracy)
 • umiejętność pracy w zespole
 • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i oprogramowania Apple

 

Jakie będą Twoje obowiązki?

 • obsługa i budowanie relacji z klientem
 • wystawianie dokumentów handlowych
 • dbanie o odpowiednią ekspozycję sprzętu

 

  Co oferujemy?

 • stabilną pracę w sympatycznym, młodym zespole
 • zdrowe relacje z przełożonymi
 • realny system premiowy
 • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o nowoczesny system motywacyjny
 • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

 

Dołącz do naszego zespołu i wypełnij formularz rekrutacyjny: https://www.cortland.pl/formularz-dla-kandydata-do-pracy-tychy.html

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cortland Sp. z o.o., ul. Zgoda 38, 60-122 Poznań, NIP 7780043683 REGON 630008749 KRS 0000031468 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Cortland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Cortland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
 
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku chęci udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@cortland.pl.
 
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy, po zakończeniu rekrutacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać przez okres niezbędny dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Cortland Sp. z o.o., ul. Zgoda 38, 60-122 Poznań, naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem rodo@cortland.pl lub telefonicznie 61 66 90 200.

Użytkownik Cortland edytował ten post 17 sierpnia 2018 - 13:05

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych