Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsza aplikacja do treningu interwałowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mikołaj Różycki

Mikołaj Różycki
  • 110 postów

Napisano 06 sierpnia 2018 - 23:46

Cześć

Czy znacie może dobrą aplikację do treningu interwałowego? Potrzebuję żeby mierzyła stale tętno, miała wbudowane odliczanie czasu ile mam biec na maksymalnym tętnie, ile odpoczynku itp. Dodatkowo chcę żeby liczyła kalorie i synchronizowała się z apple health i treningami. Aplikacja Intervals wydawała się idealnie spełniać te kryteria, ale gdy ustawiłem ją na śledzenie biegu po gpsie to po 20 minutowym treningu wyliczyła mi, że spaliłem 560 kcal (ważę ok 73 kg, wzrost 180cm)- oczywiście zdrowo przesadziła. Gdy z kolei śledzenie GPS było wyłączone to apka ładnie wyliczyła 299 kcal.

Co polecacie?

#2 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 22 sierpnia 2018 - 13:34

Witam,

 

Czy korzystałeś może z tej aplikacji?
https://itunes.apple...d957586938?mt=8

 

Jestem ciekaw opinii. 

 

Pozdrawiam



#3 filu_

filu_
  • 285 postów

Napisano 13 stycznia 2019 - 09:33

Cześć,

 

odgrzewam kotleta ale może ktoś się skusi - ja używam Runtastic Pro. Dopiero zaczynam zabawę z treningami i jak dla mnie jest ok. Ma nawet kilka propozycji treningów interwałowych ale można tworzyć własne. Do tego trener głosowy, który podaje tętno, strefy tętna czas, a także początek interwału.

Działa z pulsometrem z niebieskiego marketu na "D".

 

Co do zliczania kalorii, to raczej jest to jakaś estymacja - pewnie aplikacja coś tam sobie liczy z wagi, wieku, obciążenia itp.

 

Runtastic ma też dostęp przez www - można sobie na dużym ekranie oglądać statystyki. Dla super ambitnych jest możliwość wykupienia pełnego dostępu do serwisu (abonament), czyli odblokowania wszystkich opcji, dostęp do planów treningowych itp. ale mnie to na razie nie interesuje. Wystarczy mi wersja płatna aplikacji (jednorazowa opłata) która odblokowuje większość funkcji i zmniejsza liczbę reklam (bo reklamy adidasa, właściciela "R" wysœietlają się wciąż).


Sony Xperia 5 II 128 GB + microSD 128 GB, gniazdo jack, 120 Hz, 5G, ładowarka w pudełku





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych