Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WIN XP na MACINTELU ?? - zobacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 marca 2006 - 20:01

http://macdailynews....pple_macintosh/

No i się udało :) koleś zarobił 13.000 $ :twisted:

fotki : http://www.flickr.co...os/32436196@N00

#27 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 16 marca 2006 - 20:21

No proszę.. w końcu się udało :lol: Sam nie wiem czy się cieszyć czy smucić... Ehh.. w sumie to zawsze jeszcze jeden system do wyboru... :mrgreen: A ten co to zrobił za 13 tysięcy może sobie maczków nakupować :twisted:

#28 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 16 marca 2006 - 20:50

To w takim razie po co masz Maka? Skoro dla ciebie to żadna różnica, jaki system masz, to po co używasz Macintosha? Wystarczy ci windows, no nie?


Nie mam już. Nie chodzi o to, że wystarczy mi windows. Chodzi o to, że nie wystarczy mi mac os, jak zapewne sporemu gronu osób który dzięki nadażającej się okazji mogą jednak kupić komputer od Apple.

#29 joan miro

joan miro
  • 108 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 maja 2006 - 20:06

A ja zainwestowałem w MacBooka i...Adobe nędznie chodzi..o Corelu nie wspomnę (choćby z tego powodu ,że wychodzę z niego)..ale poczekam cierpliwie do jesieni bo wtedy ma się pojawić New Version of Adobe Photoshop & Illustrator..może wtedy poczuję prawdziwy smak wolności po latach siedzenia w ciasnej windzie:-))).Chyba,że ktoś pomoże wcześnie:-)??

#30 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 maja 2006 - 21:03

joan miro, chyba ostanio internetu nie przeszukiwałeś, kilka wskazówek, Adobe CS2 na Intelomakach chodzi przez emulacje, czytaj wolno to działa, a wersja natywna będzie najwcześniej na wiosne przyszłego roku! Corel na mac'u to porażka, wersja Windowsowa jest po prostu o wiele lepsza, bez dwoch zdań, jak myślisz poważnie o wektorach na mac'u olej Corel'a. niestety... A Adobe, cóż, jeśli chcesz prędkości polecam maszyne z PPC albo wersje Windowsowe, wkońcu możesz windowsa mieć na intelomac'u.

#31 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 maja 2006 - 21:49

Ja tam mam od lat Virtual Pc. W ciagu tych paru lat windowsa uzywalem mniej niz 10 razy. A to przez swoja rezygnacje: bo nawet nie szukalem macowych wersji softu ktorego uzywalem do pracy, bo zalozyle ze go nie ma. A byl! Fakt, ze zona ma laptoka pecetycznego i u niej wypelniam pity. I tyle. Jedyne problemy jakie mialem ostatnio z Makiem to podlaczenie do Net24,ale to przez nierozgarnietego goscia z infolinii Netii ktory wciskal mi opcje ktorych nie ma w MacOsie (oczywsicie znal tylko winde) i uporczywie kazal mi szukac tej jednej opcji w PPoE w systemie, szkoda gadac...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych