Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ochrona ekranu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 typoo

typoo
  • 18 postów

Napisano 19 czerwca 2018 - 09:15

Witam! 

 

 

Przez dłuższy czas użytkowania iPhone X darowałem sobie jakiekolwiek zabezpieczenie na ekran. Niestety ostatnio zauważyłem lekkie rysy, które są widoczne po pewnym katem lecz. Z takiego obrotu sprawy będę musiał zdecydować się na zakup szkła/foli. Moje pytanie brzmi czy możecie polecić jakiś ciekawy produkt. Zależy mi na tym, aby było to dobrze skomponowane z całym telefonem i było prawie niezauważalne. 



#2 Bolsu07

Bolsu07
  • 604 postów

Napisano 19 czerwca 2018 - 10:14

X niestety rysuje się od patrzenia. Polecam szkło Spigen :)


MacBook Pro 13 M1 | iMac 5K 27" 2017 | iPhone 12 Pro 128GB | ATV 3 gen | iPad Air Space Gray WIFI


#3 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 19 czerwca 2018 - 11:13

Ja mam to szkło: https://smart-tel.pl...LOSZCZELNE/1039 i jestem zadowolona. Obecnie mam drugą sztukę (pierwszą założyłam, zanim wysłałam telefon do serwisu) i też jest OK. Jedyne co, to coś zepsułam podczas montażu, bo koło głośnika od początku mam lekki bąbel i w ogóle nie chce zejść. Mój tata też je ma na swoim X (tam już bez żadnych defektów ;)).

 

W tym wątku (mniej więcej od tego miejsca) możesz zobaczyć zdjęcia, bo parę osób też je kupiło: https://myapple.pl/f...opinie/page-91


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#4 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 czerwca 2018 - 08:39

Od lat porównujemy, testujemy i naklejamy różne szkła hartowane i z czystym sumieniem mogę polecić szkła firmy BENKS. Solidne i dobrze się nakleja, niestety nie są najtańsze ale w porównaniu do kosztu wymiany ekranu na pewno dużo tańsze ;)


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych