Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * - - 3 głosy

iOS 12.* – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2638 odpowiedzi w tym temacie

#2576 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 15 maja 2019 - 20:30

To od poczatku iOS 12 jest z tą klawiaturą w spotlight więc to nie feature 12.3 :D


iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#2577 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 15 maja 2019 - 21:02

U mnie coś jest na rzeczy. Na iOS 12.2 prędkość WiFi w domu miałem na poziomie 50 Mbps. Po zaktualizowaniu do iOS 12.3 prędkość WiFi spadła do 17 Mbps. Testowane wielokrotnie i na dwóch urządzeniach ( IP8 i IP 6S). 

 

Wyłączyłem i włączyłem telefon i prędkości wróciły.


Użytkownik sn4ke edytował ten post 15 maja 2019 - 21:05

iPhone 8, MBA


#2578 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 15 maja 2019 - 21:31

To od poczatku iOS 12 jest z tą klawiaturą w spotlight więc to nie feature 12.3 :D


Wiem, dlatego pisałem że nie naprawili wsiarze :D

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#2579 gebi

gebi
  • 6 postów

Napisano 28 maja 2019 - 14:30

12.3.1 wjechała.

#2580 Kopara5

Kopara5
  • 90 postów

Napisano 30 maja 2019 - 12:12

Na każdej konferencji Apple chwali się jaki to iphone ma potężny procesor i jaki to nie jest wydajny, mam XS i od czasu do czasu a nawet częściej zdarzają się zacięcia (może są to spowolnienia animacji jak to nie którzy piszą) które mnie irytują. Oczywiście we wszystkich testach nowe procesory wypadają rewelacyjnie i tak się zastanawiam czy ten iOS 12 jest aż tak zasobożerny że procesor nie może sobie z nim poradzić, RAMu to też jak na lekarstwo, juz od dawna nie używałem Androida i cały czas mnie korci jak topowe sprzęty z tym systemem chodzą na codzień. Ogólnie to ostatni iOS który fajnie chodził to był iOS6. Zawsze mówiono że iOS nie ma takich wymagań jak android ale to już chyba dawno jest mitem. Zobaczymy co przyniesie iOS 13 ale pewnie XS będzie już za słaby to ogarnąć jak z 12 ma problemy.



#2581 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 30 maja 2019 - 12:19

Dawną "słynną" płynność ios można już wsadzić pomiędzy bajki. Chodzi podobnie jak android na dobrych telefonach. One plus 6,7 czy pixel 3 wcale nie ustępuje szybkością. Jedynie zarządzanie baterią jest zdecydowanie lepsze na ios. To co mnie zawsze wkurza w androidzie to to, że nawet jak się go nie używa to i tak bateria leci w tym samym tempie jak wtedy kiedy się używa. Tylko z drugiej strony z takim one plus 7 dostajesz ładowarkę która ładuje telefon w godzinę a nie 3 z hakiem jak w przypadku Maxa. 30w vs 5w? To już przestało być śmieszne dawno temu.

Użytkownik Regiss edytował ten post 30 maja 2019 - 12:20

iPhone 15 Pro


#2582 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 30 maja 2019 - 13:07

Miałem Pixela OG, Pixela 2 i 2XL. Do "trójki" nie doszedłem, bo kupiłem iPhone XS. Telefony od Googla nie są królami benchmarków, nie są też najszybszymi androidami na "papierze", ale prawda jest taka, że na co dzień zamiatają dla mnie wszystkie androidy i niestety ale XS też, którego płynność i responsywność, a nawet ten słynny feeling też wkładam między bajki. Co do zarządzania baterią.....fakt, że XS nie używany przez noc zużywa mi 0% akumulatora, a w Pixelach schodziło 3-4%. Dla mnie żadna różnica. Czas pracy na jednym ładowaniu, SoT najlepszy był na 2XL, 2 i XS działają podobnie. To co mnie irytuje na maksa to fakt, że ładowarka dołączona do XS to jakiś żart. Ostatniego Pixela 2XL od 15-20% (bo niżej staram się nie rozładowywać) do pełna ładowałem 70-80 minut. iPhone XS zdaje się ładować wieczność. Oczywiście Pixele tez mają swoje wady, których XS nie ma, ale w ogólnym rozrachunku cieszę się, że kupiłem XS, bo teraz już wiem, że to mój ostatni Ajfon. 



#2583 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 30 maja 2019 - 13:35

@JacentyEsz Nie wiem, ale ja od dawna jak próbuje Android zostaje z IOS. Miałem w tym roku już trochę S10+ i nawet Pixel 3 spróbowałem, ale w ogólnym rozrachunku wole użytkowanie i większą przyjemność mam przy iOS. Oczywiście Android to już bardzo dobry system w porównaniu jak było kiedyś, oba mają też lepsze i gorsze strony. Jak widać każdy ma swoje zdanie i widzi co innego.
  • madhunt3r lubi to

#2584 Kopara5

Kopara5
  • 90 postów

Napisano 30 maja 2019 - 16:46

Ja już od dłuższego czasu chcę przesiąść się na Androida, myślę o one plus, ale potem dochodzę do wniosku że będę miał pod górkę bo w domu mam sporo sprzętu Appla i nie mam problemu żeby coś przerzucić na inny telefon, tablet czy komputer, to jest duży plus dla tego systemu, ale myślę że nadejdzie ten dzień kiedy zmienię mój telefon, choć zawsze się łudzę że kolejny iPhone będzie amazing. 



#2585 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 30 maja 2019 - 19:01

Prawda jest taka ze Apple zbyt długo drepcze w miejscu i oszczędza na wprowadzaniu nowości sprzętowych. OLEDy dostaliśmy kiedy innym spowszedniały, 5G będzie albo nie za rok, baterie malutkie i słabiutkie a aparaty to już 100 lat za murzynami. Ta firma ostatnimi czasy jedzie tylko na legendzie i może się zdarzyć tak, że podzieli los Nokii.

#2586 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 30 maja 2019 - 19:21

Prawda jest taka ze Apple zbyt długo drepcze w miejscu i oszczędza na wprowadzaniu nowości sprzętowych. OLEDy dostaliśmy kiedy innym spowszedniały, 5G będzie albo nie za rok, baterie malutkie i słabiutkie a aparaty to już 100 lat za murzynami. Ta firma ostatnimi czasy jedzie tylko na legendzie i może się zdarzyć tak, że podzieli los Nokii.

Po co Ci 5G teraz? co Ci z cyferek baterii większych u konkurencji, jak w Xs Max lepiej mi się sprawuje bateria w ogólnym rozrachunku jak w ostatnich flagowych Androidach jakich miałem, aparat nie jest słabiutki, tylko w nocy jest gorszy, w dzień bardzo dobry, nagrywanie wideo lepsze od konkurencji.
Tak damo mogę napisać na przestrzeni lat, jak Apple coś spopularyzował to konkurencja często dała, zacznę od czytnik w 5S, potem każdy, systemowo np to Apple pierwszy miał split screen, fakt że w ipad, potem wprowadza to Android systemowo. Kolejna rzecz gesty, Apple wprowadza w X, zaraz w Android Pie konkurencja. Nie wspomnę o głupim kopiowaniu design z notch, albo face id, którego nikt nie ma tak zaawansowanego, procki zawsze wychodzą najwydajniejsze, konkurencja dogania po czasie wydajnościowo. Także nie masz do końca racji z tym co piszesz.

#2587 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 30 maja 2019 - 19:27

To sprawy hardware'owe, wszystko można nadgonić software'owo teraz. Miejmy nadzieje że iOS 13 coś więcej zmieni.


Użytkownik madhunt3r edytował ten post 30 maja 2019 - 19:28

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#2588 Kopara5

Kopara5
  • 90 postów

Napisano 30 maja 2019 - 20:08

Procki mają niby najwydajniejsze w porównaniu do konkurencji, ale iOS 12 i tak nie chodzi jak burza i często ma ścinki, i mało RAMu, zbyt mało aplikację często ładują się od nowa a używam tylko praktycznie parę. 



#2589 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 31 maja 2019 - 09:39

Po co Ci 5G teraz? co Ci z cyferek baterii większych u konkurencji, jak w Xs Max lepiej mi się sprawuje bateria w ogólnym rozrachunku jak w ostatnich flagowych Androidach jakich miałem, aparat nie jest słabiutki, tylko w nocy jest gorszy, w dzień bardzo dobry, nagrywanie wideo lepsze od konkurencji.
Tak damo mogę napisać na przestrzeni lat, jak Apple coś spopularyzował to konkurencja często dała, zacznę od czytnik w 5S, potem każdy, systemowo np to Apple pierwszy miał split screen, fakt że w ipad, potem wprowadza to Android systemowo. Kolejna rzecz gesty, Apple wprowadza w X, zaraz w Android Pie konkurencja. Nie wspomnę o głupim kopiowaniu design z notch, albo face id, którego nikt nie ma tak zaawansowanego, procki zawsze wychodzą najwydajniejsze, konkurencja dogania po czasie wydajnościowo. Także nie masz do końca racji z tym co piszesz.

Po co mi 5G? Po to żeby z niego korzystać w telefonie za 5000 skoro operatorzy wprowadzają taką usługę. Proste. Gdyby to była Nokia za 1k to bym machnął ręką. Może Tobie bateria wystarcza, to jest kwestia indywidualna, ale ja mówię, że wkurzające jest doładowywania telefonu kolo 17 bo bateria zdycha, co za problem zrobić telefon pół milimetra grubszy, który wytrzyma cały dzień? Postuluje to wiele osób, ale Apple nie słucha. Aparaty to kpina, inni wprowadzają peryskopowy zoom a Apple co? Nic. Po ciemku w ogóle zdjęcia nie zrobi bo całe zaszumione. PORAŻKA. System dławi się z powodu braku RAM. Powiedz czy ta lista Pamięci jest naprawdę w cenie złota, czy co że tak na tym oszczędzają? Nie jeden by chętnie dopłacił pare złotych, żeby te animacje nie przycinały w końcu a safari nie musiało odświeżać stron co chwilę. To niby drobiazgi ale na dłuższą metę zniechęcają. Bo nie po to inwestuje w najdroższy telefon na rynku by dostać okrojoną z mięsa kość!

Użytkownik MarcinJS edytował ten post 31 maja 2019 - 09:51

  • arcoss lubi to

#2590 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 31 maja 2019 - 09:44

To kup Huaweia z peryskopowym zoomem i zdjęciami mega w ciemności, ale później nie płacz że nie masz wsparcia i firma wydmuszka.


iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#2591 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 31 maja 2019 - 09:56

To kup Huaweia z peryskopowym zoomem i zdjęciami mega w ciemności, ale później nie płacz że nie masz wsparcia i firma wydmuszka.


Mając takiego klienta jak Ty, Apple nie musi się wysilać. Tak właśnie przyzwyczailiśmy te firmę do lenistwa.

#2592 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 maja 2019 - 09:58

Wystarczy, że kupi Pixel 3a który robi zdjęcia nr 1, a kosztuje 3x mniej. ;)

#2593 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 31 maja 2019 - 10:00

Mnie tam pasuje wszystko w iPhonie więc po co mam wybierać coś innego. Androida jakoś nie mogę się przestawić ;)


iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#2594 Kopara5

Kopara5
  • 90 postów

Napisano 31 maja 2019 - 10:13

Sam iOS nie jest zły, już przez lata przyzwyczaiłem się do niego. Czasem jak mam coś zrobić na androidzie (siostry) typu zapisać zdjęcia z Whatsapp to muszę powiedzieć że mam problemy w iOS jest wszystko proste. Tylko sprzęt za niemałe pieniądze, najwydajniejszy procesor i szybkość działania du.. nie urywa w porównaniu do innych flagowców. Szybkość działania i niezawodność to dziś już niestety mit. Można nie lubić androida ale prawda jest taka że dogonił już iOS.  



#2595 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 31 maja 2019 - 10:36

Prawda jest taka ze Apple zbyt długo drepcze w miejscu i oszczędza na wprowadzaniu nowości sprzętowych. OLEDy dostaliśmy kiedy innym spowszedniały, 5G będzie albo nie za rok, baterie malutkie i słabiutkie a aparaty to już 100 lat za murzynami. Ta firma ostatnimi czasy jedzie tylko na legendzie i może się zdarzyć tak, że podzieli los Nokii.

 

 

Ty tak poważnie? 


iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#2596 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 31 maja 2019 - 10:42

@MarcinJS 5G? to powiedz kiedy zostanie powszechne, bo na razie to 5G ready :-))), więc nie wyolbrzymiaj, że to problem teraz, zreszta nawet na rynek polski Samsung czy Huawei nie oferują takiego telefonu, który by wspierał. A jak to będzie powszechne to już ze dwa razy zdąży się chyba zmienić telefon. Nie wiem mi się nie dławi system o czym piszesz, a baterie porównałem do konkurencji, a nie to, żebym pisał że jest najlepsza w iphone, bo żaden producent na razie takiej nie oferuje, wszędzie podobnie.

#2597 MarcinJS

MarcinJS
  • 520 postów

Napisano 01 czerwca 2019 - 17:04

@MarcinJS 5G? to powiedz kiedy zostanie powszechne, bo na razie to 5G ready :-))), więc nie wyolbrzymiaj, że to problem teraz, zreszta nawet na rynek polski Samsung czy Huawei nie oferują takiego telefonu, który by wspierał. A jak to będzie powszechne to już ze dwa razy zdąży się chyba zmienić telefon. Nie wiem mi się nie dławi system o czym piszesz, a baterie porównałem do konkurencji, a nie to, żebym pisał że jest najlepsza w iphone, bo żaden producent na razie takiej nie oferuje, wszędzie podobnie.


W Finlandii 5G już działa. Ale nie o to chodzi kiedy wprowadzą ją w Radomiu tylko o to że jak już się pojawi to Ci z Samsungiem czy Xiaomi w kieszeni będą mogli skorzystać a my nie. Tu chodzi o zasadę. Dlaczego użytkownicy ios muszą być wiecznie z wszystkim do tyłu? Im dłużej używam tych telefonów tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie są ani „łał” ani „emejzing”. To zwykle fony bez wodotrysków. Jedyne co mnie przy nich trzyma to brak wirusów i w miarę poprawne działanie systemu bez zwiech.

#2598 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 01 czerwca 2019 - 17:28

Jesteśmy do tylu, bo Apple dana technologie wprowadza dopiero kiedy ona jest dopracowana i rozpowszechniona. Android to takie pole minowe i króliki doświadczalne damy Wam jako pierwsi jakaś funkcje np czytnik linii papilarnych w ekranie, ciuuul ze działa do kitu ale jesteśmy pierwsi. Apple takie nie jest, oni nie musza być w niczym pierwsi, ważne ze robią to dobrze i dopracowują.

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#2599 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 01 czerwca 2019 - 17:55

Niektórzy muszą mieć poodhaczane wszystkie wodotryski, nie ważne czy użyteczne czy nie  :rolleyes:

Jak to mityczne 5G będzie w jakkolwiek użytecznym stadium, to Apple pewnie zdąży już ze dwa modele wypuścić z obsługą tego. A wychodzą, ze słusznego skądinąd, założenia, że telefon się zmienia co dwa lata, a nie kisi go do usranej śmierci.



#2600 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 czerwca 2019 - 11:09

Jesteśmy do tylu, bo Apple dana technologie wprowadza dopiero kiedy ona jest dopracowana i rozpowszechniona. Android to takie pole minowe i króliki doświadczalne damy Wam jako pierwsi jakaś funkcje np czytnik linii papilarnych w ekranie, ciuuul ze działa do kitu ale jesteśmy pierwsi. Apple takie nie jest, oni nie musza być w niczym pierwsi, ważne ze robią to dobrze i dopracowują.


Czytniki w ekranie lepiej działają niż pierwszej generacji TiD więc trochę nietrafiony przykład.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych