Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Wallet (iPhone 7)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 luk_m5

luk_m5
  • 47 postów

Napisano 17 maja 2018 - 10:53

Cześć,

 

Mam pytanie odnośnie aplikacji Wallet. Wiem, że Apple Pay nie jest jeszcze dostępne w PL oficjalnie ale chciałem zapytać czy to normalne, że w aplikacji Wallet nie mam "+" w górnym prawym rogu służącego do dodawania kart ? Mam tylko opcję skanowania. Czy ten plus pojawi się w momencie gdy Apple Pay zacznie być dostępne w PL ? Czy coś może z aplikacją/telefonem jest nie tak ? 

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 17 maja 2018 - 11:05

Wszystko jest OK. Niektóre rzeczy czasem mogą się pojawiać jeśli chodzi o Apple Pay. Chyba w Irlandii był ostatnio taki przypadek, że zaczęło się pojawiać Apple Pay Cash, mimo, że funkcja nie jest dostępna.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 kulturalnaswinia

kulturalnaswinia
  • 9 postów
  • SkądOpole

Napisano 20 czerwca 2018 - 17:46

Witam mam pytanie....z racji tego ze mieszkam w Holandii czy w aplikacji Wallet(Iphone X) ma znaczenie lokalizacja kraju jaką się podało w sklepie App store?  Chciałbym dodać kartę banku BZW BK by móc używac apple pay ale nie widze w górnym rogu "+" a zakladkę skanowania widzę jako zwykłe zdjęcie.

Drugi problem...mam na koncie 1,36 euro , a żeby móc zmienic kraj w App store trzeba mieć saldo zerowe , cieżko jest mi znaleźć coś w sklepie za te kwotę, ma ktoś pomysł żeby sie "pozbyć" w jakiś sposób tych pieniędzy? Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam


Użytkownik kulturalnaswinia edytował ten post 20 czerwca 2018 - 17:47





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych