Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

P臋kni臋ta matryca Macbook Pro 13'' 2017


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miko艂aj Grabski-Paw艂owski

Miko艂aj Grabski-Paw艂owski
  • 2 post贸w

Napisano 07 maja 2018 - 22:25

Cze艣膰,

Niestety uda艂o mi si臋 dzi艣 przypadkowo upu艣ci膰 telefon na mojego MB Pro 13 2017, co sko艅czy艂o si臋 p臋kni臋t膮 matryc膮. Klapa jest ca艂a, szyba r贸wnie偶, po samej matrycy rozla艂 si臋 paj膮czek jak na za艂膮czonym zdj臋ciu.

 

Chcia艂em si臋 podpyta膰, czy mo偶liwa jest wymiana samej matrycy zamiast ca艂ego skrzyd艂a oraz ile szacunkowo ta przykra niespodzianka b臋dzie mnie kosztowa膰 w autoryzowanym serwisie.



#2 MiL

MiL
  • 1聽402 post贸w
  • P艂e膰:

Napisano 10 maja 2018 - 04:06

Autoryzowany serwis ci wymieni ca艂膮 klap臋, i ciesz si臋 偶e tylko tyle :)



#3 bee3

bee3
  • 3聽841 post贸w

Napisano 11 maja 2018 - 08:18

Cze艣膰,

Niestety uda艂o mi si臋 dzi艣 przypadkowo upu艣ci膰 telefon na mojego MB Pro 13 2017, co sko艅czy艂o si臋 p臋kni臋t膮 matryc膮. Klapa jest ca艂a, szyba r贸wnie偶, po samej matrycy rozla艂 si臋 paj膮czek jak na za艂膮czonym zdj臋ciu.

 

Chcia艂em si臋 podpyta膰, czy mo偶liwa jest wymiana samej matrycy zamiast ca艂ego skrzyd艂a oraz ile szacunkowo ta przykra niespodzianka b臋dzie mnie kosztowa膰 w autoryzowanym serwisie.

Dobr膮 ( i zalecan膮 przeze mnie) zasad膮 jest z艂o偶enie zapytania o cen臋 w kilku ASA. Cz臋sto kilkaset kilometr贸w dalej jest kilkaset PLN taniej (a kurier jest na koszt serwisu).

Wymiana matrycy w MBPR13 "od zawsze" kosztowa艂a ok. 2kPLN , chocia偶 zdarzaj膮 si臋 raportowane przez forumowicz贸w oferty za 2300-2500 PLN, a przed laty jak by艂o mniej ASA w Polsce (konkurencja by艂a mniejsza) za pogwarancyjn膮 wymiany klapy w 13-kach 偶yczono sobie wi臋cej ni偶 w Europie Zachodniej.


Pomog艂em ?   -  Lubi臋 to 


#4 Miko艂aj Grabski-Paw艂owski

Miko艂aj Grabski-Paw艂owski
  • 2 post贸w

Napisano 28 maja 2018 - 13:59

Sporo po czasie, jednak dzi臋ki za rady powy偶ej. Ostatecznie zastosowa艂em si臋 i zrobi艂em research w r贸偶nych ASA, z kt贸rych znalaz艂em najta艅sz膮 wymian臋 za dok艂adnie 2 tys. Wymiana sprawna, w 2 dni robocze, portfel niestety dalej boli. ;)



#5 bee3

bee3
  • 3聽841 post贸w

Napisano 01 czerwca 2018 - 19:52

Sporo po czasie, jednak dzi臋ki za rady powy偶ej. Ostatecznie zastosowa艂em si臋 i zrobi艂em research w r贸偶nych ASA, z kt贸rych znalaz艂em najta艅sz膮 wymian臋 za dok艂adnie 2 tys. Wymiana sprawna, w 2 dni robocze, portfel niestety dalej boli. ;)

Mniej boli jak masz 艣wiadomo艣膰 zaoszcz臋dzenia 200-300-500z艂.


Pomog艂em ?   -  Lubi臋 to 





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych