Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak usunąć Win 10 bez utraty danych, gdy zainstalowany jest Parallels Desktop 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 roni_roni

roni_roni
  • 1 postów

Napisano 29 marca 2018 - 21:19

Proszę o pomoc w poniższej sprawie.

 

Po zainstalowaniu Parllels Desktop 13 (MacBook Pro, system: macOS High Sierra wersja 10.13.3), pobrano i zainstalowano wersję próbną Windows 10 Home N, a następnie została zakupiona wersja Windows 10 Home.

Niestety użycie klucza wersji zakupionej do wersji zainstalowanej nie jest możliwe (informacja z infolini Microsoft), i konieczne jest odinstalowanie Win 10 Home N, a następnie konieczna będzie instalacja Win 10 Home, aby wpisać zakupioną licencję.

Proszę o informację jak przeprowadzić wszystkie czynności, aby dane, które są używane przez system IOS pozostały (dokumenty, poczta, zawartość biurka)...nie chciałbym, aby odinstalowanie Win 10 Home N doprowadziło do wyczyszczenia dysku (aplikacje działające w środowisku windows odinstalowałem).

Czy usunąć Parallels Desktop 13 i wówczas windows automatycznie zostanie usunięty? Czy należy zastosować inne rozwiązanie?

 

W miarę możliwości proszę o precyzyjny opis, bo to mój pierwszy komputer z systemem macOs i nie mam jeszcze doświadczenia w pracy na nim.

Dziękuję.

 

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych