Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Starsza wersja iTunes i problem z Ipod'ami 5g i 6g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AHMPL

AHMPL
  • 51 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 marca 2018 - 16:07

Mam problem z wykryciem moich Ipod'ów. Posiadam MacBooka z IOS 10.6.8. iTunes to wersja 11.4 ( kiedy chce ją zaktualizować wyskakuje info że wersja jest aktualna) Podpinając Ipoda Shuflle wszystko działa jak trzeba, jest widoczny w iTunes i odbywa się synchronizacja. Kiedy podpinam Ipod touch 5g lub 6g wyskakuje info dla 5g (iTunes nieaktualny) dla 6g (urządzenie ipod udzieliło nieprawidłowej odpowiedzi) Można jakoś temu zaradzić ?! Wiem że IOS jest nie najnowszy ale nic z nim nie zrobię.



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 marca 2018 - 16:50

Musisz chyba uaktualnić system do wyższej wersji (kupić 10.7 lub wyższy) - zobacz jaki MacOS/iTunes jest wymagany jest dla nowszych ipodów

https://everyi.com/b...phone-ipad.html

np. ipod touch 6g wymaga min. 10.7.5 lecz po aktualizacji na nim iOS'a może się okazać, że będzie potrzebny jeszcze nowszy system


Fallout ...war, war never changes...

#3 AHMPL

AHMPL
  • 51 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 marca 2018 - 18:00

Domyślam się że chodzi o starą wersje, ale Itunes wyżej mnie nie puści, co do Maczka to też nic nie zrobię to model A1181 także IOS też nie bardzo wyżej... Jest coś innego jakieś narzędzie gdzie mogę wykryć Ipoda chodzi mi tylko o przerzucanie utworów muzycznych nic więcej?



#4 yasiu

yasiu
  • 27 postów
  • SkądBlackpool

Napisano 29 marca 2018 - 18:02

Postaw windowsa chociażby virtualboxem i na nim zainstaluj itunes..trochę męczące ale co pan zrobisz?



#5 AHMPL

AHMPL
  • 51 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 marca 2018 - 18:40

a coś zatępczego ? Znalazłem WonderSher, fajnie wykrywa i eksportuje pliki, ale wersja trial, pełna 40$ trochę dużo :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych