Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak kontaktów na telefonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 10 marca 2018 - 08:34

Witajcie,

Potrzebuję Waszej pomocy bo już nie wiem co robię źle. Kontakty w telefonie zapisane w iCloud, backup telefonu zrobiony. W mac-u w aplikacji kontakty, kontaktów brak. Wszystko się zsynchronizowało, widać moje notatki, multimedia. Kontaktów nie ma w ogóle. Oczywiście w iCloud mam wybrane kontakty żeby się synchronizowały. Już brakuje mi jakichkolwiek pomysłów bo wszędzie jak szukam rozwiązania to znajduję wyłącznie to co już zrobiłem. 



#2 anx239

anx239
  • 679 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 marca 2018 - 11:12

A po zalogowaniu do icloud.com są kontakty?


Mac mini i7   -   Mac mini i5   -   MacBook Air 13"   -   Apple Watch 3 Nike (42 mm + 38 mm)

iPhone 7 Plus   -   iPhone 6S   -  iPhone SE   -   iPad Air   -   iPod 5 Video   -   iPod Shuffle   -   Qnap TS-453Be


#3 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 10 marca 2018 - 11:29

A po zalogowaniu do icloud.com są kontakty?

 

No ok, faktycznie, nie ma ich tam. To ja już kompletnie nic nie rozumiem jak ten system działa. Mam zaznaczone synchronizowanie, ostatni backup robiony dziś rano. Wszystko jest, zdjęcia, notatki. Tylko kontaktów nie ma. Nie mam już pomysłu co mam z tym zrobić. Miało być takie proste, miało się wszystko fajnie synchronizować, po to właśnie kupiłem maca a tymczasem są same problemy i póki co to większość rzeczy które miały rzekomo robić się same, nie robią się w ogóle.

 

66adbab31b27.png


Użytkownik lukpio3 edytował ten post 10 marca 2018 - 11:29


#4 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 marca 2018 - 12:50

Spróbuj się wylogowac i jeszcze raz zaloguj na konto icloud na telefonie. Wyłącz i włącz ten przełącznik. Może masz konto jakieś Google lub inne na telefonie i z nim masz włączoną synchronizację kontaktów.

iPhone 15 Pro


#5 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 marca 2018 - 01:43

iCloud ma możliwość przywrócenia kopii kontaktów. Kopie wykonują się automatycznie na serwerze icloud. Odpowiednią opcję znajdziesz w ustawieniach icloud w przeglądarce na komputerze




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych