Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Pencil i iPad Mini 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nazghul

nazghul
  • 63 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 08 marca 2018 - 12:40

Jakiś (niekrótki) czas temu obiło się o moje uszy biadolenie po sieci, że Apple robi ludziskom pod górkę, bo z którejś wersji iOS znika możliwość obsługi Apple Pencil właśnie na iPadzie Mini 4. O takie możliwości też gdzieś w "internetach" czytywałem. Jako że wówczas moje zainteresowanie stylusem jabłczanym było niewielkie, wiadomości ot tak sobie przemknęły i zapadły się w czeluściach cyfrowego świata.

Trochę wody w rzekach upłynęło, kilka rzeczy się zmieniło, również używanie jabłkowego ołówka i srajpada w wersji profeszional ;) PAskuda jest duża, i taki miniak byłby idealny (nawet rozmiarem pasuje do większości moich kieszeni).

Prośba do Was Jabolowi Współużywacze nadgryzionych sprzętów  ... może ktoś znaleźć / podrzucić jakiekolwiek info w temacie połączenia iPada Mini 4 z Apple Pencil'em ? Będę wielce zobowiązany.



#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 08 marca 2018 - 12:50

Nie działa. On jest tylko do PRO



#3 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 08 marca 2018 - 12:52

A właściwie to dlaczego nie działa? Co ma Pro a nie ma tego Mini 4?



#4 nazghul

nazghul
  • 63 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 08 marca 2018 - 12:57

Nie działa - zgadzam się - ale działał. Jestem w 100 % pewien, że działał - niejednokrotnie natknąłem się na informacje, że tuż po premierze pencila całkiem fajnie banglał na iPadzie Mini 4 (i tylko na tym, poza Pro). Mój problem polega na tym, że nie jestem w stanie odkopać miejsca gdzie takie info wyczytałem. Pojawiała się też informacja, że Apple w którejś z kolejnych wersji iOS uzależnia możliwość użycia stylusa od wersji sprzętu i od tego czasu działa on tylko z modelami Pro. I właśnie to info byłoby mi mocno przydatne.

Zahaczę temat z innej strony. Czy iPad Mini 4 nie startował z iOS 9? 



#5 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 08 marca 2018 - 13:25

Nie działał nigdy. Działa i zawsze działał tylko z Pro. Jeśli opierasz swoją wiedzą o internety a nie empiryczne doświadczenia lub specyfikację techniczną producenta to współczuję.

 

Przypominają mi się takie historie

https://www.theguard...-their-handsets


Użytkownik imrik edytował ten post 08 marca 2018 - 15:25


#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 647 postów
  • Płeć:

Napisano 08 marca 2018 - 14:22

Jestem w 100 % pewien, że działał - niejednokrotnie natknąłem się na informacje.

I to daje Ci 100% pewność? Z takim podejściem jeszcze wielokrotnie się w życiu zawiedziesz na swoich pewniakach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych