Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple TV 3 - Aktywacja-błąd i brak AirPlay


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 -=JaMiRo=-

-=JaMiRo=-
  • 178 postów

Napisano 06 marca 2018 - 21:05

Mam problem ze swoim ATV3, ponieważ w Ustawieniach/To Urządzenie znajduje się punkt Aktywacja, a tam informacja Błąd. Oprócz tego mimo włączonego AirPlay, żadne z urządzeń które posiadam (iPhone, iPad, MB Pro) nie znajduje ATV podczas próby klonowania ekranu. Robiłem restart ATV poprzez iTunes, później automatyczna konfiguracja z iPhona i dalej nic. Urządzenia działają w tej samej sieci, podmieniałem różne routery w tym AirPort, ale bez sukcesu. Czy ma ktoś jakiś pomysł dotyczący brak aktywacji mimo poprawnego zalogowania do iTunes i iCloud oraz brak możliwości uruchomienia klonowania ekranów z pozostałych urządzeń Apple? Czy problem ten może wynikać, że poprzedni właściciel nie usunął ATV z iClouda?



#2 BoYan

BoYan
  • 66 postów
  • SkądLODZ

Napisano 25 maja 2018 - 22:54

podczepiam się do tematu, mam ten sam problem


Ipod Touch 1G 32Gb + JB - OS 3.1.3 Iphone 4S 16Gb + JB - OS. 5.0.1 Ipad3 32GB + JB - OS. 5.1.1

#3 cobytuwpisać-945fbb9a76

cobytuwpisać-945fbb9a76
  • 454 postów

Napisano 27 maja 2018 - 01:41

 Czy problem ten może wynikać, że poprzedni właściciel nie usunął ATV z iClouda?

to chyba sam sobie odpowiedziałeś...



#4 dariodario

dariodario
  • 9 postów

Napisano 31 maja 2018 - 13:03

Apple TV niema blokady aktywacji icloud.

#5 zbyszekro

zbyszekro
  • 1 postów

Napisano 15 grudnia 2021 - 16:54

Dzień dobry, mam ten sam problem tylko 5 lat pózniej i na używanym sprzęcie, udało się Panu to naprawić ? Jakie jest rozwiązanie problemu ? Dziękuje z góry za informacje




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych