Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone x


Najlepsza odpowiedź zyglent , 18 lutego 2018 - 20:39

Wszystko juz zadziałalo , konto to oczywiście App Store  i  I Cloud  ... a więc instalacja się nie udała  ponieważ pojawiał się ten komunikat jak na załączonym zdjęciu 

doradzono mi żeby wyzeować ustawienia i zacząc ustawienia początkowe telefonu po angielsku , a potem przejść na język polski - co uczyniłem i wszystko działą !!

Błąd jest podobno ze strony Apple ! 

http://www.appleworld.pl/problem-z-zalogowaniem-do-icloud-urzadzenia-z-ios-11-2/  - tu jest opis tego błędu . 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zyglent

zyglent
  • 10 postów
  • Skądk-koźle

Napisano 18 lutego 2018 - 19:00

Po zakupieniu dzisiaj iphona X w Ispot Katowice przystapiłem do instalacji telefonu , i tu nastapił problem - po założeniu konta w IStore  nie możnasię do niego ponownie zalogować 

'' Wystapił problem z podczas łączenia się z serwerm "   i telefon jest bezużyteczny !!! Jakieś sugestie ????

 



#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 18 lutego 2018 - 20:10

Co to jest konto iStore? Chyba iCloud. Poza tym można używać telefonu bez logowania do icloud. Wystarczy pominąć ten krok i później dodać go w opcjach.Może sprawdź czy masz internet, może jakiś problem  z wifi. Albo spróbuj po sieci komórkowej.


iPhone 15 Pro


#3 zyglent

zyglent
  • 10 postów
  • Skądk-koźle

Napisano 18 lutego 2018 - 20:39   Najlepsza odpowiedź

Wszystko juz zadziałalo , konto to oczywiście App Store  i  I Cloud  ... a więc instalacja się nie udała  ponieważ pojawiał się ten komunikat jak na załączonym zdjęciu 

doradzono mi żeby wyzeować ustawienia i zacząc ustawienia początkowe telefonu po angielsku , a potem przejść na język polski - co uczyniłem i wszystko działą !!

Błąd jest podobno ze strony Apple ! 

http://www.appleworld.pl/problem-z-zalogowaniem-do-icloud-urzadzenia-z-ios-11-2/  - tu jest opis tego błędu . 



#4 zyglent

zyglent
  • 10 postów
  • Skądk-koźle

Napisano 19 lutego 2018 - 21:10

Mam nowego iphona i po zalogowaniu się do aplikacji Endomondo via (wyszukiwarka Google ) na woym telefonie nia ma ikony tejże aplikacji 

Czy mam pobrać na nowo aplikację - co wiąże się oczywiście z opłatą na AppStore ? 



#5 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 19 lutego 2018 - 21:59

Mam nowego iphona i po zalogowaniu się do aplikacji Endomondo via (wyszukiwarka Google ) na woym telefonie nia ma ikony tejże aplikacji 

Czy mam pobrać na nowo aplikację - co wiąże się oczywiście z opłatą na AppStore ? 

Jak już wcześniej kupiłeś na swoje konto tę aplikację, to pobierzesz ją za darmo…



#6 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 20 lutego 2018 - 08:06

O ile się nie mylę, to aplikacja jest darmowa. Dopiero odblokowanie niektórych funkcji wymaga konta premium, ale to jest niezależne od urządzenia. Wystarczy się zalogować.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych